Сережки для маленьких дівчаток – як обрати?

471

 

Серед різноманіття сучасних сережок дизайнери приділяють особливу увагу прикрасам, призначеним для юних модниць. Дитячі сережки відрізняються невеликими розмірами і специфічною тематикою – мотиви рослинного і тваринного світу, різноманітні зірочки, сердечка, бантики, герої мультфільмів, тощо.

З якого віку можна одягати на дитину сережки?

Деяким батькам настільки не терпиться побачити сережки на своїй дівчинці, що вони готові зробити це мало не відразу після народження. Але, наприклад, відомий доктор Комаровський вважає, що до рочку проколювання вух – екстремізм.

Які сережки краще для дитини?

Після того, як прокол повністю зажив, можна замінити медичні гвоздики дитячими сережками. Гарний вибір є тут: KAZKA Jewelry.

На що слід звертати увагу при виборі прикраси?

  1. Найкращий матеріал дитячої сережки: золото. Дитячі сережки із золота високої проби знижують ризик виникнення алергії у дитини. Дуже маленьким діткам (до молодшого шкільного віку) навряд чи знадобиться більше однієї повсякденної пари. Сережки для дітей також робляться зі срібла, і з ювелірних сплавів. Головне контролювати походження прикраси (сережки з біжутерних сплавів краще купувати європейських брендів, які гарантують якість металу). І – спостерігати за дитиною, знімаючи сережки відразу, як тільки помітите, що вони викликають почервоніння або інший небажаний ефект.
  2. Вага і форма сережки для дівчинки: для комфортного носіння сережки для дітей повинні бути практично невагомими, щоб дитина не відчувала незручності і не відтягувалася мочка вуха. Сама прикраса має бути максимально гладкою, без гострих і виступаючих частин, щоб не поранитися об них. Якщо у прикраси є вставка, кріплення має бути надійним, краще у вигляді лапок, щоб камінець не хитався.
  3. Тип замочка у дитячих сережок: пильну увагу треба приділити застібці сережки. Вона повинна бути надійною, щоб сережки не розстібалися. Важлива легкість в користуванні – дівчинці років 5-6 повинно бути зручно самій їх зняти і одягнути. Для зовсім маленьких модниць відмінно підійдуть мініатюрні сережки конго, застібка у яких не має частин, якими можна зачепитися за одяг. Це загрожує не тільки втратою прикраси, але і небезпечно для ніжної дитячої мочки.

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!