Роль зачіски для чоловіка

Характерна риса ділової людини – акуратна зачіска. Зачіска робить чудеса з людським обличчям. Вона може приховати і великі вуха, і неправильну форму черепа. Існує думка, що чоловіки з темним волоссям сприймаються більш авторитетно. Також не секрет, що сивина викликає довіру і наділяє образ свого володаря діловими якостями, такими як надійність і компетентність. Борода і вуса рідко сприяють діловому успіху. Але якщо у чоловіка зовсім невиразна зовнішність — можна спробувати.

Крім того, борода може приховувати відсутність підборіддя або моложавість. Якщо діловий чоловік вирішив відпустити вуса, то краще слідувати принципу: ніяких крайнощів! Пишні вуса або вуса-ниточки викликають негативну реакцію. Якщо ви носите бороду або вуса, то за ними потрібно доглядати щодня: підстригати, голити і мити шампунем. Під час ділових обідів в бороді і вусах не повинні застрягати крихти.

Для ділової людини неприпустимо прийти в офіс навіть з одноденною щетиною на обличчі. Гоління необхідно зробити обов’язковою щоденною процедурою. Пам’ятайте-гладко виголене обличчя, шкіра без дефектів справляють найкраще враження! Сучасний чоловік все більше став піклуватися про свою зовнішність. Його цікавить вже не тільки сама зачіска, але і стан волосся, нігтів, шкіри. Часто чоловіки в своєму прагненні до краси бувають скрупульознішими за жінок.

Головними чинниками в зовнішньому вигляді ділової людини залишаються чистота волосся і вдала стрижка, а якщо волосся довге, то акуратність чоловічої зачіски. Добре виконана, вона може змінити вираз обличчя, приховати його недоліки, наприклад, занадто довгий або кирпатий ніс, зробити лоб вище або надати йому більш правильну форму, пом’якшити занадто різкі риси обличчя, зробити обличчя благороднішим і молодшим. Помічено, що крута стрижка надає впевненість в собі і прикрашає життя. Але якщо жінки схильні до авантюризму і ризику в експериментах над своєю зовнішністю, то чоловіки в душі консерватори. Химерні чоловічі зачіски з мелірування в модних журналах більшість чоловіків відштовхує. Тому, на думку стилістів, основною і неминущою тенденцією можна вважати природність і простоту чоловічих зачісок.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал