Причини купити гібридний автомобіль

 

Звичайні машини краще їздять по шосе, ніж в міських умовах з постійними зупинками. В умовах повільного просування в пробці набагато більшими перевагами володіють гібридні автомобілі. А причина криється в тому, що на низьких швидкостях вони головним чином використовують електромотор. При зупинці гібрид повністю відключає бензиновий двигун, в той час як звичайне авто продовжує йти на холостому ходу, видаючи 0 км/л.

Усвідомлення причини, що спонукала вас до покупки гібридного авто, значно спрощує прийняття рішення. Деяким покупцям хочеться заощадити, але підрахунок економії коштів не завжди виявляється простим завданням. Ціна багатьох «гібридів» вище, ніж у схожих моделей, що працюють тільки на бензині. Питання про те, наскільки доцільним буде економія на паливі, споживаної такою моделлю високого класу, безсумнівно потребує ретельного розгляду.

Наприклад, гібрид Honda Jazz коштує не так вже і мало, ніж аналогічна модель, яка споживає бензин, проте у витратах на паливо середній водій може заощадити сотні доларів в рік.

Економія баксів – не єдиний аргумент на користь гібридного авто. Багатьох покупців приваблює скорочення викидів шкідливих речовин. Звичайний Civic щорічно виділяє 6,3 тонни парникових газів, в той час, як його гібридна версія викидає тільки 4,4 тонни.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Можливо, ви шукаєте передові технології? Що ж, гібридні авто, безумовно, відносяться до таких. Або хочете знизити залежність від імпортованої нафти? Якби всі американці їздили на гібридах, то загальний обсяг бензину, споживаного в США, знизився б на 15 відсотків. А може бути ви просто закохані в загальний вигляд і дизайн автомобілів даної категорії? Знаючи, причину, по якій ця покупка для вас так необхідна, ви будете знати і те, якими функціями повинен володіти ваш гібрид.

Що таке гібридний автомобіль? Цей транспортний засіб, який використовує для роботи більш одного джерела енергії. Як правило, ця конструкція поєднує в собі бензиновий двигун внутрішнього згоряння і електромотор. Однак і тут є свої особливості, які слід взяти до уваги.

В останніх гібридах бензиновий двигун приводить в дію генератор, що заряджає батареї електромотора.

Паралельні гібриди – це автомобілі, колеса яких можуть приводитися в рух і двигуном, і мотором.

Змішані гібриди є найбільш поширений тип: тут бензиновий двигун може як виробляти електроенергію, так і приводити авто в рух безпосередньо.