Поради щодо вибору іграшки для дитини

Асортимент дитячих – іграшок зараз настільки широкий, що очі розбігаються не тільки у самих дітей, але і їхніх батьків. Зорієнтуватися в цьому розмаїтті не так і просто, проте і вибирати розвага для свого чада навмання теж не слід, адже можна нашкодити здоров’ю і розвитку підростаючого чада. Для того, щоб не ризикувати здоров’ям власної дитини, потрібно враховувати ряд важливих моментів, про які і піде мова у цьому матеріалі.

Для батьків, які дбають про майбутнє своєї дитини, ми підготували кілька порад щодо вибору іграшок https://www.mixshop.net.ua/product-category/detskie_igrushki/.

Маленький синтезатор, іграшкові динозаври для дітей, м’яка іграшка – щоб ви не вибирали, звертайте уваги на етикетки. На них повинна знаходитися інформація про те, з якого віку малюк може використовувати цю іграшку. Порадами фахівців краще не нехтувати. Так, ви можете купити маленькій дитині пластикового слона, але може виявитися, що він містить дрібні деталі, які становлять потенційну небезпеку для малятка.

Купуйте іграшки, виготовлені тільки з безпечних матеріалів. Якщо у ваша дитина зовсім маленька, то не купуйте іграшки з дерева, натурального хутра або шкіри. Так само не варто зупиняти свій вибір і м’яких іграшках, так як в їх тканини міститься багато бактерій.

Не забувайте звертати увагу на колір. Яскраві іграшки «отруйних» відтінків можуть налякати дитину і часто містять барвники.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ретельно огляньте іграшку, на ній не повинно бути ніяких гострих кутів, відколів. При цьому всі деталі повинні щільно прилягати одна до одної, легко відкручуватися (якщо це передбачено) та ставитися на місце.

Що стосується тематики, то фахівці радять уникати покупки різних монстрів, мутантів та іншої «нечисті». Принаймні маленьким дітям, психіка яких ще не стабільна. Краще за все звертати увагу на іграшки, які пов’язані із зовнішнім світом і представляють реальні предмети, явища і істот.

Якщо іграшка звукова, переконайтеся, що звук не дуже гучний і дратівливий.

Не варто переплачувати за яскраву, але марну іграшку, краще купити те, що не тільки розважить дитину, але і навчить її чомусь корисному.