Популярні методи омолодження обличчя

Омолодження шкіри обличчя – важлива процедура, про яку рано чи пізно замислюється практично кожна жінка. Всі хочуть отримати ефективний результат. Однак важливо враховувати безліч факторів, наприклад тип шкіри, стан здоров’я, вік і багато іншого. Перш ніж витрачати час на самостійний вибір методу омолодження особи, необхідно проконсультуватися з лікарем, який підбере самий відповідний спосіб.
Мікронідлінг
Ця процедура призначена для поліпшення стану шкіри. Вона прибирає вугровий висип і шрами, а також лінії зморшок. Косметологи використовують прилад з маленькими голками, щоб проколоти шкіру і тим самим стимулювати зростання колагену. Мікронідлінг є безболісною процедурою, до того ж, більшість пацієнтів відразу ж відзначають хороший результат вже через кілька тижнів після процедури.
Хімічний пілінг
Такий метод добре впорається з омолодженням шкіри обличчя, рук і шиї. Хімічний розчин впливає на уражені ділянки шкіри, які за підсумком відшаровуються через пару днів. Під час процедури видаляється пошкоджена шкіра і поліпшується регенерація нових клітин. Оновлена ​​шкіра буде виглядати молодше і мати гладку текстуру.
Тейп-ліфтинг
Список процедур для ліфтингу просто вражає, і весь час поповнюється новими техніками. Одна з них – тейп-ліфтинг, або омолодження і підтяжка за допомогою тейп-ліфтинг (Ares Tapes Ukraine). Секрет ефективності кінеза тейп-ліфтингу для моделювання контурів обличчя – в особливих властивостях самих тейпів і їх омолоджуючий вплив на шкіру і м’язи.
Тейп-ліфтинг дозволяє утримувати м’язи в розслабленому стані, не допускаючи їх перенапруження. Це допоможе скоротити мімічні зморшки, які вже є, і уникнути появи нових. Нанесений на шкіру тейп створює ефект легкого масажу, піднімає верхні шари і підсилює підшкірний потік крові і лімфодренаж. Завдяки цьому, шкіра омолоджується, стає більш пружною, і підтяжка овалу обличчя вам забезпечена.
Міккродермабразія
Міккродермабразія – це метод омолодження обличчя, схожий на втирання наждачного паперу в шкіру, щоб згладити її. Процедура рекомендується для грубої і пошкодженої шкіри, проблематичної, з висипаннями або нерівним кольором. У мікродермабразії не використовуються хімічні речовини, тому вона абсолютно нешкідлива.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал