Підготовка весілля: що зробити спочатку

 

Визначтеся з датою весілля. Це важливе питання, невизначеність в якому може гальмувати процес підготовки до весілля, і досить істотно. Допомогти вибрати день весілля допоможуть поради астрологів.

Якщо ви хочете повінчатися в день весілля – обов’язково перевірте за календарем вінчань в православних храмах, чи можна буде провести обряд в цей день.

Весільну подорож теж краще спланувати заздалегідь. Проконсультуйтеся з туристичними агентствами заздалегідь, адже більшість авіарейсів відправляються по вихідним, а закордонні паспорти та інші документи краще підготувати заздалегідь.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Тепер саме час зайнятися пошуком компаній і приватних осіб, що надають весільні послуги https://enfleurage.com.ua. Щоб полегшити пошук, скористайтеся весільним каталогом або ж просто оголосіть тендер. Важливо з усіма домовитися заздалегідь, а не шукати в авральному режимі – так ви зможете не тільки заощадити, але і вибрати підрядників на свій смак.

Складіть весільний бюджет, підрахуйте приблизні витрати. Визначитеся, з яких джерел ви будете покривати витрати.

Подумайте про гостей, кого б ви хотіли запросити на весілля. Від кількості запрошених буде залежати масштаб банкету і бюджет весілля.

Пошук найбільш вдалого для банкету ресторану. Якщо ви плануєте весілля на “гарячу” пору, це важливо зробити заздалегідь.

Займіться собою. Ви повинні виглядати в день свого весілля краще за всіх! За півроку можна досягти приголомшливих результатів: спорт, регулярні пробіжки, відвідування салонів краси зроблять вас чарівними.

Заведіть весільну бухгалтерію, почніть вести таблицю витрат і доходів, щоб врахувати всі витрати і розуміти загальний обсяг весільного бюджету.

Вирішіть питання з РАГСом, подайте заяву і призначте дату розпису. Головне – не забути паспорта і гроші. Якщо ви вирішили вінчатися, якраз час обрати храм і поговорити зі священиком, призначити дату вінчання і внести заставу.

Пора задуматися про весільну сукню і костюм нареченого. Відвідуйте салони, магазини, шукайте в інтернеті. Виберіть обручки за смаком і завчасно купите їх.

Складіть список гостей, підготуйте запрошення. Домовтеся зі свідками та іншими “офіційними весільними особами”