Переваги використання візка для автосервісу

262

У будь-якому автосервісі або СТО використовується величезна кількість різних інструментів – гайкових ключів, викруток та подібного. При відкритті ремонтного підприємства або оновленні арсеналу інструментів перед власником автосервісу стоїть вибір – купувати інструментарій в роздріб поступово або шукати спеціальні інструментальні візки на колесах укомплектовані наборами інструментів «під ключ». Обираючи останній варіант, покупець економить до 30% ринкової вартості кожного з наборів інструменту, а також отримує зручний і функціональний інструмент для обслуговування автомобілів – візок інструментальний на колесах, який зручно переміщати по майстерні.
Переваги використання візка для автосервісу
Візок інструментальний являє собою конструкцію у прямокутному металевому корпусі на колісній базі. Всередині є кілька висувних полиць і ящиків, в яких розташовуються різні робочі інструменти. Верхня частина корпусу оснащена прогумованим килимком для зручної роботи з дрібними вузлами і деталями автомобіля. Ще килимок захищає від подряпин поверхні візка, що зберігає його цілісність.
При виборі такого візка для автосервісу, слюсарі швидко оцінять ваш вдалий вибір:

  • компактне сховище для інструментів займає мінімум місця в автосервісі, що особливо важливо для невеликих підприємств, що працюють в умовах обмеженого простору;
  • при інтенсивній роботі візок на коліщатках швидко переміщається по території автосервісу, де ведеться найбільш інтенсивна робота;
  • наявність місця для всіх груп інструментів дозволяє впорядкувати арсенал і утримувати робоче місце слюсаря або механіка в належному вигляді;
  • міцний візок служить ще додатковим робочим місцем завдяки наявності прогумованого килимка, що виконує функцію стільниці.

Інша перевага використання інструментальних візків для СТО – респектабельність і імідж автосервісу. Використовуючи продукцію перевірених брендів, ви підвищуєте власний імідж в очах ваших співробітників і клієнтів.
Як правильно підібрати візок з інструментами?
Вибір повинен робити власник або провідний фахівець автосервісу, який знає обсяг робіт, кількість обслуговуваних автомобілів на добу, кількість фахівців, що працюють одночасно, а також спектр послуг, що надаються.
Основний критерій вибору візка – кількість висувних ящиків і, відповідно, інструментів, розміщених в них. Середня кількість інструментів в одному візку – від 150 до 400 одиниць, включаючи різні плоскогубці, викрутки, ключі, біти, напилки, ножівки, насадки, комірчики, тріскачки і інші види інструментів.
При виборі візка також звертайте увагу на виконання і самого візка. Корпус виробів повинен бути виконаний з міцної листової сталі, а колісна база повинна бути досить міцною, щоб витримувати вагу всієї конструкції і інструментів.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!