Найпопулярніші види жалюзі

 

Пластикові жалюзі – найпопулярніший вибір покупців протягом вже багатьох років. Обумовлена така популярність головним критерієм більшості споживачів – їх невисокою ціною. Крім цього переваги пластикові жалюзі володіють також багатством дизайнерських рішень і чудовими характеристиками у використанні.

Штори плісе https://prestige-house.com.ua/roletytagaluzi/galuzi-plice/ – це одне з найцікавіших рішень у галузі внутрішніх жалюзі. Завдяки жалюзі плісе ви можете відкривати будь-яку обрану частину вікна, як зверху, так і знизу. Жалюзі плісе забезпечують відмінний захист від надмірного сонячного випромінювання. Штори плісе забезпечують конфіденційність, захищаючи простір від сторонніх очей.

Два основних види пластикових жалюзі – це горизонтальні і вертикальні.

Горизонтальні пластикові жалюзі, як правило, встановлюються на кожну зі стулок вікна, не заважаючи тим самим його регулюванню. Вони компактні і непомітні на вікні у відкритому вигляді.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Вертикальні пластикові жалюзі чудово фільтрують світло в кімнаті. Їх ламелі бувають різного ступеня світлопроникності – від тонких, які пропускають світло, до повністю непроникних.

Одним з різновидів вертикальних пластикових жалюзі є мультифактурні жалюзі, складені з пластикових і тканинних ламелей різної довжини, прикрашених аксесуарами з металу і пластика

Горизонтальні пластикові жалюзі часто використовуються для прикраси пластикових вікон, так як саме вони виглядають там найбільш гармонійно, будучи виконаними з одного матеріалу з вікнами і збігаючись з ними за кольором. Це той самий випадок, коли краса полягає в максимальній простоті – білі пластикові жалюзі на вікнах ПВХ виглядають дуже гармонійно і не псують вигляд приміщення. Якщо ви використовуєте тканинні штори, такі жалюзі буде легко приховати за легким тюлем, і вони не порушать композицію вікна.

Тканинні жалюзі виглядають максимально затишно, так як виготовлені з матеріалу, звичного нам в справі прикраси вікон. На відміну від штор, тканинні жалюзі позбавлені від багатьох проблем, властивих тканинним виробам – завдяки спеціальним просоченням вони володіють пило-, брудо- і водовідштовхувальними характеристиками.

Матеріали для виготовлення тканинних ламелей бувають тканими (льон, бавовна, шовк) і нетканими (з основою з ПВХ або скловолокна). Залежно від матеріалу виготовлення варіюються і характеристики виробу

Якщо міркувати про жалюзі в класичному їх уявленні – з полотном, що складається з окремих ламелей, то можна сказати, що тканинні жалюзі бувають тільки вертикальними.

Однак існує також окремий вид жалюзі, рулоні штори. Їх відмінність від класики полягає в тому, що в їх конструкції представлені не окремі ламелі, а цілісне полотно. Найчастіше воно виготовляється з тканини, що складається з натуральних, синтетичних або змішаних волокон.