Найкращі «читалки» для iOS

Сучасні планшети і смартфони впевнено складають конкуренцію як традиційним книгам, так і електронним “читалкам”. З метою розмити межі між гаджетами розробники випускають численні додатки, які роблять читання з екрану зручним і безтурботним. За підтримки https://mr-profi.com давайте розглянемо деякі з них.
iBooks
Почнемо, мабуть, зі стандартного рішення від Apple. Додаток під назвою iBooks вбудовано в iOS за замовчуванням і поєднує звичний дизайн системи з цікавою функціональністю. Тут присутні різні настройки, нічний режим, що знижує навантаження на очі при слабкому освітленні, а також широкі можливості по роботі з текстом – закладки, пошук, переклад і визначення, виноски і так далі.
Amazon Kindle
Коли мова йде про електронні книги, важко не згадати про Kindle. На відміну від iBooks, додаток від Amazon не працює з EPUB, зате дозволяє читати в форматах HTML, TXT, RTF, DOC і DOCX, і, звичайно ж, звичному для Kindle MOBI. Програма не позбавлена ​​різних опцій на зразок синхронізації закладок і має приємний інтерфейс, але недоробки також присутні. Наприклад, тут можна завантажувати книги по бездротовій мережі або (зі зрозумілих причин) з магазину iTunes. Програма доступна безкоштовно за цим посиланням.
Kybook
Ще одна безкоштовна програма в нашому списку. За її використання доведеться іноді дивитися рекламу, однак плюсів у додатки вистачає: на додаток до звичних форматів (до речі, серед них значиться FB2) тут підтримуються DJVU і CHM, в яких часто трапляється технічна література, а також “коміксових” CBR і CBZ. Працює Kybook і з аудіокнигами в форматах mp3, m4a та m4b; розробник обіцяє велику бібліотеку і доступ до інтернет-каталогах і магазинах, причому в списку підтримуваних значаться російськомовні LitRes і Samizdat.
Total Reader Pro
Ця програма – рекордсмен по «всеїдності». За заявою розробника, Total Reader легко справляється з більш ніж тридцятьма різними форматами електронних книг і документів, в тому числі таблицями MS Excel та презентаціями PowerPoint, форматами iWork і популярними типами архівів. По суті справи, ця програма є якоюсь подобою «універсальної читалки», в якій також присутній інтеграція з хмарними і мережевими сервісами, дуже солідний набір функцій по роботі з вмістом і навіть вбудований синтезатор мови.
 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал