Квіткова етика: 3 кроки, щоб обрати і подарувати букет.

 

Уявіть, що ви стоїте в квітковому магазині. Аромат квітів наповнює все приміщення, різноманітність букетів змушує голову кружляти. Що вибрати? Який букет сподобається дівчині, сестрі, мамі? Стільки варіантів! Може, ось ці лілії? Або троянди? Помаранчеві квіти, жовті, червоні? А упаковка? Який розмір потрібен? Стоп! Зупиніться на пару хвилин, відпочиньте. Квіти можуть запаморочити голову, а вам треба залишатися тверезим. Але як набути впевненості серед величезної кількості квітів? Щоб відчувати себе комфортно і з легкістю вибрати потрібний букет, треба зробити кілька кроків.

Виберіть квіти, які відображають ваш внутрішній світ і почуття. Крім того, вибирайте квіти відповідно до місця і випадку. Дівчина і начальниця не повинні отримати однакові букети. Дівчата і жінки, що оточують вас, грають зовсім різні соціальні ролі. Тому і квіти вони повинні отримати різні.

Наприклад, улюблена мама гідна найбільш прекрасного букета. Квіти повинні бути відображенням ваших почуттів – поваги, любові, захоплення. З цим завданням чудово впораються лілії, орхідеї або хризантеми.

Дівчина, дружина. Ваша прекрасна, кохана, неповторна дівчина або дружина буде щаслива, якщо отримає в подарунок тюльпани, іриси або великий букет червоних троянд. Ці квіти покажуть їй вашу любов і пристрасть. Не бійтеся вибирати яскраві, пишні букети.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Сестра. Для улюбленої сестри, яка завжди готова прийти на допомогу і є вашим близьким другом, підійде яскравий, легкий, літній букет. Подаруйте ромашки або незабудки.

Дочка. Якщо ваша дочка вже доросла, їй підійдуть ті ж ромашки і незабудки, які можна подарувати вашій сестрі. А якщо вона ще дитина, даруєте прекрасні польові квіти рожевих і білих відтінків. І не забудьте прикрасити букет повітряними кулями, діти їх люблять!

Колега, начальниця. Квіти повинні бути діловими і строгими, висловлювати повагу. З цим завданням відмінно справляються невеликі, але пишні букети помаранчевих, білих і фіолетових відтінків.

Правильно підносьте букет. Важливо не тільки те, що дарувати, але і як дарувати. Ви вже вибрали потрібний букет, залишилося його вручити. Але як зробити це елегантно і грамотно? Виявляється, існує цілий етикет дарування квітів.

По-перше, не даруйте букет без привітань. Придумайте заздалегідь промову, скажіть хоча б пару приємних слів. Будь-якій дівчині це сподобається.

По-друге, якщо ви даруєте квіти не особисто, а, наприклад, використовуєте доставку квітів у Києві, не забувайте вкласти в букет записку або візитну картку.

По-третє, важливо звертати увагу на те, що у деяких квітів є шипи. Дівчина не повинна вколотися.

Вам варто зробити всього три прості кроки, щоб вибрати і правильно подарувати букет. Підійдіть до цього відповідально і ви побачите, який ефект це справить. Ваш букет буде справжнім центром уваги, і тільки ви будете знати секрет того, як це вийшло. Хороших вам свят і ароматних квітів!