Холодильні склади, промислові холодильники

 

Промислові холодильники або рефрижератори беруть на себе стратегічно важливу функцію – зберігання продуктів харчування для населення. Тому будівництво промислових холодильників затребуване і вітається в нашій країні. На будівництво холодильного складу можна отримати кредит з мінімальними відсотками, а також субсидію або грант під конкретний бізнес-проект. Промислові холодильні склади володіють мінімальною окупністю, що робить привабливим капіталовкладення в будівництво холодильників.

Промислові холодильники розрізняються за габаритами, температурним режимом, внутрішньою висотою холодильних камер, плануванням, способами укладання вантажу, типу збереженої продукції.

Шукаєте, де замовити проектування і будівництво промислових холодильників для харчового виробництва і переробки сировини і продукції, холодильних складів для зберігання напівфабрикатів, птиці, м’яса, риби та інших продуктів харчування? Вас може зацікавити пропозиція цієї компанії: https://legat.com.ua/nizkotemperaturnije-kameri-iz-sendwich-panelej/

При виробництві промислових холодильників вони  врахують всі нюанси холодильної технології і особливостей кліматичного району.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Технологія будівництва промислових холодильників

Холодильні промислові камери будуються по найшвидшому і ефективному способу – у вигляді промислової швидкомонтованої будівлі особливої конструкції. Сталевий несучий каркас завжди виконується зовні. Теплоізоляція – з пінополіуретанових сендвіч-панелей, протипожежні перегородки та побутові приміщення — з негорючих пенополіізоціануратних сендвіч-панелей. Холодильні склади і промислові холодильники комплектуються високоміцним оцинкованим кріпленням і панельними саморізами. Будівництво та монтаж складів відбувається за типом збірки конструктора силами навіть непрофесійної бригади.

Сендвіч-панелі це по суті готові рішення для стін і покрівлі. Швидко встановлюються на металевому каркасі. Служать дуже довго, легко ремонтуються і замінюються при необхідності. Вони створюють об’єм всередині приміщення, сухе повітря, прекрасно зберігають тепло, захищають від вітру і дощу. Покриття панелей може бути різним в залежності від вимог виробництва. Найпоширеніший тип – полімерне покриття з колірною гамою по каталогу RAL. Покриття також може бути хімічно стійким PVDF, для сільськогосподарських будівель спеціально покриття PuralFarm, а також без полімерного покриття-оцинковане.