Яким має бути верхній одяг для найбільш маленьких?

326

Комфортність і практичність хорошого зимового комбінезона для дітей від року до трьох ніхто не ставить під сумнів. Комбез не потрібно час від часу поправляти, на відміну від зимового костюма, що складається з куртки і штанців. Ні вітер, ні сніг не зможуть проникнути всередину. Кнопки або блискавка починаються на холоші, іноді – нижче колін. Щоб спорядити малюка на прогулянку, вам не доведеться, надягаючи комбінезон, проявляти неабиякі здібності, намагаючись одночасно засунути в штанини обидві ноги дитини.

Більшість комбінезонів https://kidopt.com.ua/catalog/detskaya-odezhda/kombinezoni/ дуже практичні при носінні і розроблені з урахуванням вікових особливостей. Які речі хороші для найбільш маленьких? Незамінною річчю, починаючи з моменту виписки з пологового будинку, вважаються комбінезони-трансформери. Вони зручні і теплі – кращого рішення поки не придумали:

  1. Для малюків, які ще не вміють ходити, призначені комбінезони-конверти. Ідеальним наповнювачем в одязі для новонароджених є натуральні матеріали – чистий пух, пух в поєднанні з пером або овчина. Якщо, імовірно, ваша дитина навчиться ходити в розпал зими, купуйте комбінезон-трансформер. Його нижня частина за допомогою системи гудзиків, кнопок або блискавок легко перетворюється з мішка в повноцінні штанці. Зверніть увагу, що застібки або блискавка закриті зовні вітрозахисними клапанами, щоб річ не продувається.
  2. Купуючи комбінезон, прослідкуйте, щоб капюшон не виявився дрібним, тому що найчастіше дитячі шапочки забезпечені одним або декількома помпонами. Підкладка капюшона повинна бути м’якою і гладкою, з внутрішніми швами.
  3. Верх в капюшоні має скоріше декоративний характер і повинен відстібатися. У перші місяці життя малюка ви і самі її зніміть, щоб вона не доставляла дискомфорту вашої крихті. При пранні галявину теж краще знімати.
  4. Підстібка обов’язково повинна бути знімною, в цьому і полягає сенс універсальності. Взимку – з підстібками. Навесні і восени – без.
  5. Рукава повинні мати відвороти для захисту від холоду. У комплект комбінезонів для новонароджених зазвичай входять рукавички і пінетки. Це може дуже стати в нагоді, коли конверт трансформується в комбінезон.
  6. Приємна дрібниця! У більшості моделей, внизу штанців є додаткові блискавки, які роблять комбінезон «зростаючим», збільшуючи його довжину.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!