Які обрати 2 din автомагнітолу в машину

Сучасні магнітоли розрізняються за якістю збірки і функціоналу. Пройшли часи, коли їх основним призначенням було прослуховування музики. Тепер в 2 din є такі можливості:

  • використання в якості навігатора;
  • Bluetooth;
  • застосовувати як камеру заднього виду;
  • при наявності TV-тюнера перегляд телевізора в машині.

Чим більше апгрейд, тим дорожча ціна, тому зазвичай виділяють основні параметри, які необхідні водієві.

Практично всі 2 din магнітоли оснащені звуковою картою з 4 каналами, але в деяких моделях є спеціальні виходи для підключення додаткових колонок і сабвуфера. Це дозволяє підсилити звук при необхідності.

Габарити

Незважаючи на стандартизацію, деякі магнітоли можуть незначно відрізнятися за розміром. У певних моделях автомобілів зустрічаються нестандартні роз’єми. Особливу обережність слід проявити при купівлі дешевих китайських пристроїв.

Потужність

Від потужності залежить гучність і якість відтвореного звуку. Її стандартне значення – 20-50 Вт, але зустрічаються моделі і з 100 Вт. При необхідності можна купити додатковий підсилювач.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Чим вище потужність, тим більше заряду акумулятора витрачатиметься. Магнітола з підвищеною потужністю коштує дорожче. Якщо купувати дешеву модель, то вона може бути виконана неякісно і перегріватися. Це призведе до швидкої поломки.

Дисплей

Магнітоли оснащені рідкокристалічними і LCD-дисплеями. Другі відрізняються якісною передачею кольору і чіткістю зображення. Екрани бувають двох видів: сенсорні або комбіновані (з кнопками управління). В останніх моделях можна регулювати колір кнопок.

Радіоприймач

Всі автомагнітоли можуть похвалитися наявністю Радіоприймача частотою від 80 до 110 МГЦ. Для більшої зручності він повинен бути оснащений перемикачем з моно- на стереотрансляцію. Бажано наявність текстового відображення відтвореного треку, автоматичний пошук та інша інформація про радіостанції (функція RDS).

Виробник

Кращі серед перевірених часом виробники: автомагнітола Autoline, Pioneer, Alpine, JVC, Clarion, Kenwood, Sony.

Перевагу варто віддати магнітоли з фірмового магазину. Часто можна зустріти китайські підробки, які нібито виготовлені перерахованими вище компаніями. Але від них нічого, крім поломок, отримати не можна.

Читання зовнішніх даних

Зручним доповненням є наявність виходу під USB. З його допомогою можна підключити флешку, телефон, планшет і інші пристрої. Наявність Bluetooth дозволить слухати музику або дивитися фільми з телефону, не використовуючи зовнішні носії даних. Роз’єм AUX необхідний тим, хто хоче підключати навушники і додаткові джерела звуку.