Як зробити якісний ремонт квартири

191

 

Які основні характеристики ремонту? Це його якість (і, відповідно, довговічність результату), і його вартість. Що стосується якості – воно досягається просто. Тут є кілька важливих моментів. По-перше, це використання відповідних матеріалів. По-друге – дотримання технологічного процесу — простіше кажучи-послідовності і умов використання матеріалів). Також важливою є наявність достатніх навичок для проведення робіт. Крім того, важливе розуміння властивостей і тонкощів роботи з використовуваними матеріалами.

Якісний ремонт квартир у Львові зазвичай починається з виконання дизайн-проекту. У нього входить: обмірний план приміщень, складання докладного технічного завдання-підстави для подальших робіт, два варіанти планування (розміщення меблів, сантехніки, інженерних мереж), складання будівельної документації (зокрема, планів), макет проекту в електронному вигляді, складання кошторису, вибір матеріалів, меблів, сантехніки.

Після складання дизайн-проекту з виконанням будівельної документації можна зайнятися втіленням його в реальність. Тут все залежить від типу ремонту. Якщо ви запланували невеликий косметичний ремонт, всі роботи будуть складатися з демонтажу старого декоративного шару там, де це необхідно і виконання нової обробки.

Що робити, якщо ви все-таки зважилися на капітальний ремонт. Цей варіант набагато масштабніший: демонтаж старої обробки, часто досить істотний (аж до заміни або ремонту перегородок, демонтаж старих віконних і дверних заповнень, інженерних мереж і сантехніки, установка нових мереж освітлення, силового живлення, водопроводу і, якщо потрібно — вентиляції, вставка нових вікон і дверей, виконання оздоблювальних робіт.

Ремонт власними силами. Які переваги цього варіанту. ПО-перше, ви завжди знаєте, чого хоче клієнт. Також це дешевше. Крім того, це зручно, так як основну масу часу ремонт проводиться у вас на очах.

При виконанні робіт часто недостатньо просто знати, як зробити якісний ремонт. У квартирах важливий комплексний підхід, облік максимальної кількості факторів, адже вам в цій квартирі ще жити довгі роки.

Залежно від того, як зроблений ремонт, в квартирі буде або оновлено все, або тільки декоративне оздоблення.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!