Як зекономити на авіаквитках

Вартість авіаквитків досить висока, і не кожен мандрівник може спокійно викласти N-суму грошей за переліт в обрану точку світу. Попри цей факт, знайти дешевші квитки на лайнер цілком реально, наприклад, тут: tickets.kz. Є кілька хороших порад від досвідчених мандрівників, що дозволяють непогано заощадити бюджет на покупці квитка в потрібному напрямку.

Коли вигідніше брати квитки на літак

Авіакомпанії починають продавати квитки на рейс за 330 днів до вильоту. Але не варто ставити бронь за такий тривалий термін. Якщо ваші плани раптово зміняться, повернути або обміняти авіаквиток без фінансових втрат не вийде. Оптимальне рішення – забронювати відповідні квитки за 2-3 місяці до запланованої подорожі. Пропонуємо ознайомитися – коли і як краще купувати авіаквитки.

На пошуковому сайті введіть приблизну дату поїздки і «пограйте» з часом, тобто переглядайте цінову політику в різні дні тижня. Нерідко покупець знаходить таким способом найнижчу ціну на квиток в певний день.

Досвідченим мандрівникам вже давно відомо, що найбільшим попитом користуються квитки на виліт в денний час. Це знають і авіаперевізники, які принципово встановлюють завищені ціни на рейси, які вирушають у зручний для пасажирів час.

Виходячи з цього можна зробити висновок: квитки на літаки, які вирушають пізно вночі і в ранні ранкові години, реалізуються за більш демократичними розцінками. Вивчаючи тарифи обраного перевізника, обов’язково подивіться ціни на ранкові та нічні рейси.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

І ще один важливий нюанс: купуйте квиток на літак в режимі онлайн. Такі продажі вже дозволяють економити певну суму, так як вартість квитків в стаціонарній касі аеропорту завжди вищі.

На внутрішні рейси

Для перельоту на внутрішніх напрямках можна придбати дешевий квиток на чартерний рейс. Якщо мандрівникові немає різниці, в який день тижня відправитися в заплановану поїздку, можна щодня моніторити сайт, підшукуючи оптимальний варіант для придбання.

Багато авіакомпаній, бажаючі реалізувати всі квитки на майбутній виліт, влаштовують розпродажі і акції за 1-2 дні до відправлення. Цей спосіб для покупки дешевого квитка на літак ризикований для тих, хто запланував переліт в точно визначений день. Якщо ж у вас немає обмежень за датою вильоту, використовуйте цю можливість для покупки «гарячого» квитка за зниженою вартістю.

На міжнародні рейси

Для перельоту на літаку міжнародного напрямку краще придбати квиток завчасно, що особливо важливо для мандрівників, що мають відкриту візу з обмеженим терміном перебування на території іноземної держави.

Як правило, більшість українських туристів планують свою подорож за кілька місяців до відпустки. Протягом усього періоду підготовки можна моніторити сайт з продажем квитків, підбираючи відповідний тариф.

Якщо ви знайшли на сайті дуже вигідну пропозицію від авіакомпанії, що пропонує купити квитки на рейс за дуже низькою ціною, уточніть щодо паливного збору. Досить часто нереально низька вартість квитка має підступ, пов’язаний з тим, що туристу доведеться додатково сплатити паливний збір, ціна за який може прирівнюватися до 50% від вартості самого квитка.

В тарифи на дешеві авіабілети також можуть не включатися додаткові послуги:

  • за транспортування багажу,
  • харчування на борту,
  • паливний збір

Всі ці нюанси краще уточнити заздалегідь, що дозволить не переплачувати за послуги, що надаються при перельоті, про які можна дізнатися безпосередньо перед вильотом.