Як взяти швидкий кредит

У житті кожної людини хоча б раз виникала ситуація, коли терміново потрібні гроші, а взяти їх просто ніде. Родичі не завжди можуть допомогти фінансово, так само як і друзі. Єдиний вихід тут – швидкий кредит на карту. Це відносно нова послуга, що з’явилася в Україні близько 5 років тому. Проте, вітчизняний споживач уже оцінив по достоїнству ті зручності, які надають онлайн компанії. Адже простота оформлення та швидкість видачі кредиту – це саме те, що цікавить більшість з нас.

Де краще брати швидкий кредит?

Термінові позики – це тип кредитування, коли термін від моменту подачі заявки до отримання позикових коштів становить не більше 1 робочого дня. Якщо говорити більш широко, кредитні послуги сьогодні надають 2 фінансові установи – банки і МФО.

Колись банківське кредитування не мало собі альтернативи. Незважаючи на жорсткі умови, комісії і черги, люди йшли брати «не найшвидший» кредит саме в банк. Сьогодні ситуація кардинально змінилася.

Мікрофінансові організації (МФО) повністю прибрали нішу споживчого кредитування в свої руки. МФО обіцяли вигідні умови, онлайн оформлення, виняткову лояльність, а головне – високу оперативність. І виконували свої обіцянки.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Саме кредити від МФО стали ототожнювати з швидкою позикою. Сьогодні строкову позичку пропонують багато фінансових компаній, а сервіс гроші до зарплати постарався увібрати все найкраще в даному напрямку.

Що потрібно для отримання швидкого кредиту?

Терміново отримати гроші означає швидко вирішити фінансові проблеми. Можливість надавати позику максимально оперативно з’явилася завдяки зниженню максимальних сум і термінів. Знизивши ризики, МФО знизили вимоги для позичальника, тим самим зменшили відсоток відмов, залучаючи максимальну кількість потенційних клієнтів.

Сьогодні можна отримати терміновий кредит, відповідаю лише декільком вимогам, а саме:

  1. повноліття (вік від 18 років);
  2. паспорт та ІПН.

Оформлення відбувається на сайті МФО або в одному з відділень. Слід скористатися онлайн калькулятором, який допоможе розрахувати суму термінового кредиту. Далі необхідно внести дані в анкету. Після її заповнення слід відправити заявку на розгляд.

При позитивній відповіді слід підписати кредитний договір у відділенні компанії. Незабаром гроші надійдуть на рахунок карти.