Як вивчити англійську мову за 1 рік?

Іммігрувати в іншу країну на постійне місце проживання мріють багато наших співгромадян. Їх приваблює рівень життя, який значно вищий за наш, можливість заробити, і просто помандрувати. Незалежно від мети імміграції, перешкодою для її здійснення найчастіше стає англійська мова, а, точніше, її незнання. Якщо вас спіткала та ж доля, і ви не можете виїхати за кордон через незнання мови, не впадайте у відчай. Це питання можна легко вирішити, було б бажання. Способів для цього існує безліч. Можна використовувати англійську для дітей, відео уроки, прискорені мовні курси, і інші методи, які підійдуть як вашим малюкам, так і вам особисто.

А ось швидко освоїти ази англійської, в будь-якому випадку необхідні для імміграції, вам допоможуть заняття з носіями мови https://nyschool.org.ua/start/. Ви зможете почати з кількох занять в тиждень, уроки такого плану допоможуть вам швидко зрозуміти принципи англійської граматики.

Якщо вашою метою є лише проживання за кордоном, то особливі знання мови вам не знадобляться. Адже головне – вийти на такий рівень, щоб вас змогли розуміти. Подальше навчання буде проходити саме собою. Перебуваючи в англомовній країні, ви, самі того не помічаючи, будете вчити нові слова кожен день. Для того щоб підготуватися до такої поїздки, 1 року буде більш ніж достатньо. Важливо відразу оцінити обсяг роботи і розподілити завдання на кожен день. Основним завданням в такому випадку буде лексика, причому упор варто робити на розмовні слова і вирази. Для того щоб вільно спілкуватися на повсякденні теми, вам буде цілком достатньо 500-600 слів. В результаті нехитрих підрахунків ми побачимо, що вчити треба буде по два нових слова в день. Про граматику теж не потрібно забувати. Вивчати цю науку повністю не варто. Досить буде основних понять, щоб навчитися правильно будувати найпростіші пропозиції.

Якщо ж ви хочете іммігрувати в англомовних країну з метою знайти офіційну роботу, розмовною англійською вам не відбутися. Доведеться проходити міжнародний мовний тест, завдання в якому дуже специфічні і вимагають цілеспрямованої підготовки. Якщо вивчати англійську ви будете з нуля, за рік можна домогтися потрібного результату, щоб пройти цей тест. Звичайно ж, вивчення англійської в такому випадку має зайняти більшу частину вашого часу. Опановувати знання доведеться дуже швидкими темпами. Приблизно місяць потрібно виділити для вивчення елементарних понять, а час, що залишився присвятити цільовій підготовці до тесту.

Існує безліч підручників, які спрямовані на підготовку до міжнародного мовного тестування. Зазвичай вони підкріплені відео і аудіо матеріалами, адже тест включає в себе і аудіювання. Вам доведеться слухати англійську мову і відповідати на питання, щодо прослуханого тексту. Тому свою підготовку важливо супроводжувати щоденною практикою сприйняття на слух автентичної англійської мови.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал