Як висвітлюється волосся: поради експертів

 

Сам принцип освітлення за останні десятиліття не змінився: перекис водню, проникаючи в волосся, розчиняє натуральний пігмент. Спочатку синій і червоний, а потім жовтий – від цього і змінюється рівень тону. Чим менше натурального пігменту залишається в волоссі, тим вони світліші. А ось освітлюючі засоби дійсно змінилися. Якщо раніше волосся освітлювали таблетками гідропериту з водою, то зараз є різні види пудр, креми, пасти, олії та освітлюючі гелі – і всі вони стали більш щадними для волосся. І що найголовніше – з’явилися безаміачні освітлювачі.

І звичайно, від того, що вони стали менш шкідливими, ефективність вони не втратили. Наприклад, досягти результату як у Селени Гомес з першого походу в салон вийде у тих, хто пасма зовсім ніколи не фарбував. А ось ті, хто фарбував волосся в темніший відтінок, швидше за все, будуть освітлюватися поетапно. Зробити це менш травматичним і більш плавним можуть різні техніки фарбування, які зачіпають не всю масу волосся, а лише їх частину.

Мабуть, найголовніше правило – освітлювати волосся потрібно тільки в салоні, не вдома. Майстри навчаються техніці змішування засобів і нанесення не просто так. Все це гарантує безпеку шкіри голови і волосся клієнта. Рекомендуємо woow.kiev.ua

Крім цього, звичайно, є бондінг і комплекси, які рекомендується робити до фарбування. Вони захищають кератинові зв’язки всередині волосся від руйнування і відновлюють раніше порушені – дуже зручно.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Холодний відтінок вважається досить примхливим. Хоча б тому, що він швидко вимивається. І щоб не ходити на тонування кожні два тижні (але це, якщо що, теж варіант), ми радимо придбати спеціальні засоби з фіолетовим пігментом. Вони нейтралізують жовтизну і утримують пігмент всередині волосся, що допомагає відкласти похід в салон на пару місяців. Зараз такі шампуні і кондиціонери є у багатьох марок: наприклад, у Davines, Kevin.Murphy або L’Oréal Professionnel.

Ще холодний відтінок швидко змивається, якщо мити голову гарячою водою. Це шкідливо не тільки для волосся, але і для шкіри голови і тіла – все починає сохнути. Також важливо в перші два тижні не використовувати відновлюючі засоби, так як вони можуть витісняти пігмент з волосся.

Просто додатково зволожуйте пасма молочком або кремом для волосся, використовуйте термозахист, а також не забувайте про масла. Їх можна додавати навіть в шампунь перед миттям, а потім застосовувати і після нього, перед сушінням.