Як вибрати надійного вантажоперевізника?

 

Чим заміський переїзд відрізняється від квартирного? Як правильно упакувати меблі, техніку і навіть… акваріум? Хто такі експедитори і в яких випадках вони можуть вам допомогти?

Одну з найважливіших ролей в будь-якій транспортній компанії, що займається перевезеннями вантажів і переїздами, грають вантажники https://gruzchiki-plus.kiev.ua.

Транспортна компанія з репутацією надає велике значення підбору персоналу. Сьогодні вантажник повинен бути акуратним і відповідальним, не мати шкідливих звичок. Часи, коли стандартний вантажник мав стійкий запах спиртного, а також ледь стояв на ногах, пройшли.

В умовах високої конкуренції тримати на робочих місцях хамських і безладних вантажників не рентабельно. Більшість компаній прагнуть до високого рівня обслуговування, а отже і робота вантажників повинна бути на вищому рівні.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Вантажник, виконуючи свою роботу, несе відповідальність за збереження і цілісність довірених йому речей. Сучасні вантажники повинні вселяти довіру, клієнт не повинен відчувати занепокоєння за збереження майна, від цього багато в чому залежить престиж транспортної компанії.

Не радимо вам вдаватися до послуг непрофесіоналів, випадкових вантажників зі сторони. По-перше, вони не несуть ніякої відповідальності за свою роботу, тобто, якщо з вашими речами щось трапитися, то збиток вам відшкодовувати ніхто не стане.

По-друге, використовуючи послуги професіоналів, ви зберігаєте свої нерви. Вам не доведеться бігати за кожним працівником і контролювати його дії, щоб уникнути неприємних ексцесів. Досвідчені працівники по праву заслуговують довіри.

Не економте на роботі професійних вантажників. Це може закінчитися ще більшими витратами і втратами.

Скористайтеся досвідом фахівців – нехай ваш переїзд стане трохи простішим.

Більше 5 років компанія “Вантажники плюс” виконує вантажоперевезення по Києву та Київській області, а також надає послуги із завантаження та розвантаження. За цей час вони перевезли і перенесли сотні тонн товарів, меблів, вивезли тисячі тонн будівельного сміття. За свою пунктуальність і професіоналізм, їм  довіряють свої транспортні завдання сотні компаній і приватних осіб міста. З багатьма з них вони  працюють на постійній основі.