Як вибрати кращий квадрокоптер з камерою?

786

Квадрокоптери – це невеликі літальні апарати з декількома роторами, найчастіше, оснащені камерою, що дозволяє знімати фотографії та відео з висоти пташиного польоту. Вони можуть представляти інтерес для будь-якого фотографа або відеооператора, зацікавленого в досягненні зазвичай недоступних місць, для яких в іншому випадку був би потрен підйомний кран або вертоліт, наприклад ті, які знаходяться високо в повітрі або десь посеред водойми.

Які критерії вибору квадрокоптера?

Конструкція квадрокоптера. Існують безпілотники в формі літаків, але ними управляти не так просто, як моделями квадрокоптера. Форма квадрокоптера (або альтернативи, такі як гексакоптери, з додатковими важелями і пропелерами) забезпечують максимально чіткі кадри фото і відео, тому що вони можуть стабільно утримувати своє становище в повітрі.

Датчики запобігання зіткнень в квадрокоптера пройшли довгий шлях, і тепер є деякі моделі, які бачать перешкоди, що наближаються в будь-якому напрямку, і коригують траєкторію польоту, щоб уникнути зіткнення з ними.

Високоякісна камера. Як правило, чим більше ви платите за квадрокоптер з камерою, тим краще буде її якість. Радимо розглядати тільки моделі, які можуть знімати як мінімум 12-мегапіксельні фотографії і відео в 4K.

Триосевий карданний підвіс: стабілізує камеру, прикріплену до квадрокоптера з акселерометром і гіроскопами. Якщо ви хочете мати придатні кадри при зйомці, коли ви летите при сильному вітрі або робите ривки, необхідно мати триосевий кардан. Це вже є стандартом у цій галузі.

Тривалий термін служби батареї. Акумулятори з більш тривалим часом роботи, як правило, більше ні тільки за розміром, але і важать. Тому виробникам доводиться балансувати між розмірами дронів і їх часом автономної роботи. Але, більш короткий час польоту означає меншу кількість знятих фото і коротші безперервні відео. Ми вважаємо за краще акумулятори для квадрокоптера, які працюють не менше 20 хвилин, і рекомендуємо пілотам відразу купувати кілька додаткових АКБ.

Автономні режими. Будь-який дрон повинен мати безвідмовний режим повернення додому, який автоматично повертає коптер до точки запуску, при натисканні спеціальної кнопки або втрати зв’язку з пультом радіоуправління. Крім того, ми вважаємо за краще безпілотні літальні апарати, заздалегідь запрограмовані з кінематографічними автономними режимами польоту. Всього лише, одним натисканням кнопки, квадрокоптер починає слідувати за вами, коли ви катаєтеся на сноуборді або літаєте по колу під час зйомок драматичних Селфі.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!