Як вибрати кращий квадрокоптер з камерою?

Квадрокоптери – це невеликі літальні апарати з декількома роторами, найчастіше, оснащені камерою, що дозволяє знімати фотографії та відео з висоти пташиного польоту. Вони можуть представляти інтерес для будь-якого фотографа або відеооператора, зацікавленого в досягненні зазвичай недоступних місць, для яких в іншому випадку був би потрен підйомний кран або вертоліт, наприклад ті, які знаходяться високо в повітрі або десь посеред водойми.

Які критерії вибору квадрокоптера?

Конструкція квадрокоптера. Існують безпілотники в формі літаків, але ними управляти не так просто, як моделями квадрокоптера. Форма квадрокоптера (або альтернативи, такі як гексакоптери, з додатковими важелями і пропелерами) забезпечують максимально чіткі кадри фото і відео, тому що вони можуть стабільно утримувати своє становище в повітрі.

Датчики запобігання зіткнень в квадрокоптера пройшли довгий шлях, і тепер є деякі моделі, які бачать перешкоди, що наближаються в будь-якому напрямку, і коригують траєкторію польоту, щоб уникнути зіткнення з ними.

Високоякісна камера. Як правило, чим більше ви платите за квадрокоптер з камерою, тим краще буде її якість. Радимо розглядати тільки моделі, які можуть знімати як мінімум 12-мегапіксельні фотографії і відео в 4K.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Триосевий карданний підвіс: стабілізує камеру, прикріплену до квадрокоптера з акселерометром і гіроскопами. Якщо ви хочете мати придатні кадри при зйомці, коли ви летите при сильному вітрі або робите ривки, необхідно мати триосевий кардан. Це вже є стандартом у цій галузі.

Тривалий термін служби батареї. Акумулятори з більш тривалим часом роботи, як правило, більше ні тільки за розміром, але і важать. Тому виробникам доводиться балансувати між розмірами дронів і їх часом автономної роботи. Але, більш короткий час польоту означає меншу кількість знятих фото і коротші безперервні відео. Ми вважаємо за краще акумулятори для квадрокоптера, які працюють не менше 20 хвилин, і рекомендуємо пілотам відразу купувати кілька додаткових АКБ.

Автономні режими. Будь-який дрон повинен мати безвідмовний режим повернення додому, який автоматично повертає коптер до точки запуску, при натисканні спеціальної кнопки або втрати зв’язку з пультом радіоуправління. Крім того, ми вважаємо за краще безпілотні літальні апарати, заздалегідь запрограмовані з кінематографічними автономними режимами польоту. Всього лише, одним натисканням кнопки, квадрокоптер починає слідувати за вами, коли ви катаєтеся на сноуборді або літаєте по колу під час зйомок драматичних Селфі.