Як вибрати компанію з доставки обіду в офіс в Харкові

597

 

Доставка їжі в офіс стає все більш популярною послугою, і тому є досить вагомі підстави: сучасне ділове життя передбачає жорсткий ритм, коли цінується буквально кожна хвилина робочого часу. Тому багато роботодавців самі організовують доставку їжі в офіси в Харкові для своїх співробітників, що вигідно обом сторонам: начальство бачить, що походи по кафе і інших точках громадського харчування відсутні – працівники, пообідавши, вчасно приступають до виконання своїх обов’язків. З іншого боку, співробітники витрачають на обіди менше, ніж в кафе, при цьому слід врахувати, що постійним клієнтам завжди надається знижка і доставка їжі обходиться ще дешевше. На що ж потрібно звертати увагу, вибираючи відповідну компанію?

Якість визначають елементарним способом: роблять пробне замовлення і «вживу» переконуються в придатності доставлених страв. Є й інший варіант: можна подивитися ліцензії, сертифікати в самій компанії, що доставляє їжу на замовлення. Краще все ж скомбінувати обидва способи. У кожної людини свій смак і уподобання. Тому особливо важливо, щоб доставка їжі з ресторану не принесла комусь із співробітників радості, а комусь розчарування: асортимент повинен враховувати смаки всіх їдців, а хороша фірма-постачальник запропонує кілька варіантів комплексних обідів. Тому рекомендується мати справу з великою компанією, рестораном, де є велике меню.

Зазвичай пошук починають з інтернету: у хорошій компанії обов’язково буде свій сайт. Зверніть увагу на вік ресурсу через спеціальні сервіси. Якщо дані не збігаються з тими, що заявлені на сайті, то є привід насторожитися. Також можна почитати відгуки, але краще вибирати ті, що в браузері (якщо знайдете такі), а не на сайті, бо останні можуть бути замовними. Але все ж кращий варіант пошуку компанії, що забезпечує замовлення їжі з ресторану – рекомендації колег, знайомих.

Вартість обідів в різних компаніях може відрізнятися досить істотно: іноді різниця доходить і до 2-х разів. Тому не слід укладати договір з першої ж фірмою. Після того, як вибір здійснений, поцікавтеся про наявність знижок, за умови щоденних замовлень: солідна компанія обов’язково вам їх запропонує. Ще один важливий момент – терміни доставки. Співробітники мають обмежений час обіду, а тому цей критерій слід враховувати особливо. Рекомендується про це прописати окремий пункт в угоді.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!