Як відрізнити професійного візажиста від самоучки?

216

У мережі сотні тисяч візажистів пропонують свої послуги. Щоб в важливий для тебе день ти була дійсно прекрасна, ми склали для тебе список, який допоможе вибрати справжнього майстра і не нарватися на шахраїв! Ми рекомендуємо http://beauty-artist.com.ua/

Перше, що потрібно зробити – це вивчити портфоліо. Причому дуже важливо подивитися не тільки роботи в стилі арт, а й подивитися фотографії робіт в стилях портрет і б’юті. Зверніть увагу, наскільки візажист змінює зовнішність моделі, якщо в портфоліо є роботи “до і після”. Дуже часто використовується величезний шар штукатурки і гриму, фотошоп. Нехай вас насторожить, якщо зміни настільки сильні, що неможливо сказати, чи  перед вами та ж людина чи ні.

Портфоліо – візитна картка, обличчя візажиста. Але варто мати на увазі, що бездоганна техніка не завжди супроводжує тонкий смак і чуття. Звертайте увагу не тільки на техніку розтушовування і графіку макіяжу. Подивіться, чи вийшло обличчя красивим. Чи збереглася індивідуальність. Часто достатньо зовсім легкого макіяжу, щоб підкреслити красу рис обличчя, а складні розтушовування і ідеально правильні брови зовсім не є показником таланту і майстерності. Дивіться на картинку в цілому! Навіть при складному макіяжі перед вами повинна бути жива людина, а не лялька.

Найчастіше горе-візажисти безсовісно крадуть чужі фотографії або використовують для своєї реклами картинки відомих косметичних марок. Але у кожного художника і візажиста є свій неповторний почерк, який ви без труднощів  можете вловити, добре вивчивши фотографії робіт. Придивившись до фотографій, легко зрозуміти, чи робила макіяж одна рука або це роботи різних людей. Якщо все ж мейк однаковий, то, швидше за все, у візажиста немає індивідуального підходу до клієнтів, у нього недостатньо креативності та, можливо, по-іншому він робити просто не вміє. Однаковий макіяж – це не однакова колірна гамма, кольори якраз можуть відрізнятися, а ось техніка, схема весь час одна, і такими прикладами рясніє інстаграм. Мільйони і десятки тисяч підписників – перша ознака того, що це накрутка, і високого професіоналізму чекати не потрібно.

Зверніть увагу на те, з ким працює візажист. У хорошого візажиста в послужному списку будуть співпраця з відомими косметичними брендами і журналами, робота з талановитими фотографами, в дорогих салонах краси, але обов’язково будуть і фотографії звичайних дівчат. Якщо візажист викладає на сайт тільки роботи з моделями з бездоганною зовнішністю і прекрасної шкірою, це привід задуматися.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!