Як швидко прибрати оселю перед приходом гостей

Всі колись потрапляли в ситуацію, коли ось-ось прийдуть гості, а вдома повний бардак. Коли немає часу для генерального прибирання https://m911.com.ua, але хочеться швидко зробити будинок більш схожим на гостинний. Використовуйте ці прості поради, і точно встигнете зробити ваш будинок візуально чистішим в одну мить.

Відкрийте вікна, включіть ритмічну музику і без паніки, якщо робити все по порядку – ви самі здивуєтеся результатами.

Ви хочете, щоб у ваших гостей було місце де повісити пальто і поставити взуття, чи не так? Зберіть ваші зайві пальто, взуття і сумки, які мають тенденцію накопичуватися в цій області, і сховайте все це в спальню, комору або шафу (туди куди не заглядають гості).

Полийте забруднені поверхні ванни і унітазу хлоркою, оцтом або будь-яким іншим миючим засобом (не змішуючи!), Поки ви зайняті іншими справами – очищувач зробить свою роботу, його залишиться тільки змити чистою водою.

Якщо вам бракує часу мити ванну можна просто закрити шторкою для душу.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Якщо є вологі рушники або брудна білизна, які захлаляять ванну кімнату, киньте їх за фіранку в ванну або наповніть ними тазик (або пакет для сміття) і заховайте в комору або шафу.

Килимки та предмети, брудний вигляд яких псує враження, можна просто заховати в комору або викинути на балкон.

Кахель у ванній, туалеті і на кухні (також як і дверцята холодильника або дзеркала) допоможе швидко очистити засіб для миття вікон, посуду або звичайний оцет, досить розпорошити на забруднені місця і через кілька хвилин протерти вологою м’якою ганчіркою, серветкою або туалетним папером.

Розкидані речі роблять ваш будинок візуально гіршим, ніж він є. Якщо у вас немає часу, щоб покласти все на свої місця, просто заповніть кошик для білизни, тазик або пакет для сміття всім тим, що не на своєму місці. Якщо щось з предметів в інтер’єрі виглядає брудним і неприємно псує враження – приберіть їх теж. Сховайте все зайве в шафі або в коморі, поки гості не підуть.

Також можна вчиниит з брудним посудом або великим сміттям, таким як папери, пляшки, упаковки і т.п. Просто скинути все сміття на підлогу, а потім згребти щіткою, віником або шваброю (без ганчірки) і заштовхати в пакет для сміття.

Прибирання ліжок та м’яких меблів

Впорядкувати ліжко – найпростіший спосіб зробити вашу кімнату більш охайним й акуратним. Розрівняйте постільну білизну і киньте поверх покривало або швидко сховайте, згорнуту в простирадло, білизну в шафу. Якщо ліжко складається в диван – найкраще скласти його, прибравши білизну подалі.

Брудні крісла або стільці можна швидко накрити покривалами або чохлами.