Як підібрати стрижку під ваш тип обличчя

125

Чоловіча стрижка повинна відповідати образу життя: банкіру не підійдуть фігурні вистриги, а спортсмену – варіант з надто довгим чубчиком. Але навіть стиль і бажаний образ – не так важливі фактори, як форма обличчя.

Тому почати вибір відповідної зачіски потрібно з визначення форми обличчя. Для цього доречно звернутися до професійного перукаря-стиліста і піти в барбершоп. Розрізняють декілька стандартних форм – овал, квадрат, прямокутник, трикутник і коло. Зачіска повинна вибиратися таким чином, щоб пасма коректували форму, максимально наближали її до овалу. Також не варто додавати обсяг там, де його і без того досить. Зачіска повинна виглядати збалансованою.

Зачіски для овального обличчя

Хлопцям з овальною формою обличчя пощастило – вони можуть експериментувати із зачісками як завгодно. Не має значення ні довжина пасм, ні структура волосся. Довге хвилясте волосся буде виглядати так само ефектно, як і короткий «жорсткий» їжачок.

Зачіски для квадратного обличчя

Для обличчя-«квадрата» важливо згладити кути. Щоб зробити це, використовують високі зачіски. Можна додати образу брутальності, якщо постригтися під їжачок. Але краще все ж залишити довгі пасма на потилиці, а для скронь вибрати середню довжину.

Зачіски для витягнутого обличчя

Довге волосся в цьому випадку буде недоречним. Також знадобиться відмовитися від пишних довгих пасом зверху, які створюють непотрібний обсяг. Краще збалансувати образ, залишивши подовжені пасма або, навпаки, зробити радикально коротку стрижку. Можна орієнтуватися на зірок зі схожим типажем. Також багато що залежить від того, на якій частині обличчя ви хочете зробити акцент. Зазвичай чоловіки підкреслюють вилиці і відкривають вуха.

Зачіски для круглого обличчя

Кругле обличчя можна зробити виразним, мужнім і високим, чітко окресленим за рахунок коротких стрижок з чубком або подовженого каре. Важливо, щоб волосся залишалося прямим, якщо ви вирішите залишити його довгим. В іншому випадку обличчя ще більше округлятиметься візуально, а цього допускати не можна.

Зачіски для трикутного обличчя

У цьому випадку верхня частина обличчя, біля лоба, завужена, тому саме в цій частині і потрібно додати об’єм. З цим завданням на відмінно справляються чубчики і різноманітні «рвані» стрижки. Якщо ж обличчя звужується до низу, то стиліст може порадити пишну бороду. Таке рішення – модний хіпстерскій тренд, який відмінно доповнюється зачіскою «бариста».

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!