Як підібрати спецвзуття для зими Спецодежда24

Спецвзуття – це особливий вид взуття, підігнаній під потреби конкретного виду виробництва або професійної діяльності. Найчастіше зі спецвзуттям стикаються військові, мисливці, будівельники та інші суворі хлопці. Само собою, є літній варіант спецвзуття, а є зимовий. Зимове взуття спеціального призначення, як правило, являє собою черевики або чоботи з надміцних матеріалів. Не можна сказати, що ринок просто завалений спеціальним взуттям, але все-таки, роблячи таку покупку, найменше хочеться потрапити на підробку або зробити неправильний вибір. Рекомендуємо https://spetsodezhda24.com.ua/specobuv/ Щоб обрати взуття, яке б відповідала всім вимогам, дотримуйтесь кількох нехитрих правил.

Перш ніж вирушати на пошуки спецвзуття, точно визначте, в яких умовах ви будете його носити. У більшості випадків вам будуть потрібні черевики з товстої шкіри на грунтовній підошві, забезпечені додатковим утеплювачем.

Військові берци, якщо ви не збираєтеся хизуватися ними при екстремально низьких температурах, можна підібрати універсальні, але в холодну погоду їх потрібно буде доповнювати теплою устілкою і щільними носками.

Не купуйте зимове спецвзуття з шкірзамінників. Це занадто неміцний і недовговічний матеріал. Один з кращих варіантів – хромове спецвзуття, яке дозволяє шкірі ніг дихати і підтримує комфортний температурний режим.

Уважно огляньте підошву взуття. Якщо перед вами дійсно якісне спецвзуття, то підошва буде зроблена або з каучуку, або з термоеластопласту або іншого схожого матеріалу. Купуйте взуття тільки в спеціалізованих магазинах і ніколи не вирушайте за ним на ринок.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Зовнішні елементи спецвзуття виробляються зі шкіри або гуми. Якщо вам потрібна саме шкіряна пара, то для зими варіант зі штучної шкіри не підходить, тому перевірте «справжність» матеріалу при покупці. Оптимальний варіант вибору – юхта. Це спеціально вироблена шкіра, яка стійка не тільки до холоду, але і до інших негативних факторів на кшталт потрапляння їдких речовин або механічних пошкоджень.

Інший варіант – це вже згадане нами хромове взуття. Воно обійдеться вам дорожче, ніж юхтове, але зате і термін придатності такого взуття довше (у всьому є свої переваги). Ясна річ, що зовнішній вигляд для спецвзуття, як правило, справа десята, але хромове взуття виглядає дуже ефектно.

Якщо говорити про підошву, то найбільш довговічний варіант – взуття з підошвою з нітрилу. Але тут є одне «але»: таке взуття дуже важке. Підошви з поліуретану набагато легші, але ковзають на льоду і не здатні витримати екстремальних температур. Тому найкращим зимовим варіантом можна вважати спецвзуття з підошвою з полівінілхлориду. Воно досить легке, довговічне і абсолютно не слизьке.