Як організувати успішний переїзд в нову квартиру

271

Переїзд на кшталт пожежі – стверджує відома приказка. Але якщо після пожежі мало що можна врятувати, а те, що врятовано, буде пахнути горілим, то при гарному плануванні під час переїзду можна уникнути великих втрат. особливо потрібно бути ретельним у плануванні і упаковці. Про це і йтиме мова у цьому матеріалі.

Сортування і упаковка

Щоб добре упакувати, а потім без проблем розпакувати речі, їх потрібно правильно розсортувати. Розсортуйте речі за категоріями. Кожну категорію розміщуйте в окрему коробку або мішок. Потім підпишіть коробку, щоб Вам було легко зрозуміти в яке приміщення внести її і де розпаковувати.

Правильне розсортування – запорука легкого переїзду

Тендітні речі найкраще упакувати більш ретельно. Якщо Ви не захотіли купувати пакувальну плівку, то Вашу улюблену вазу можна помістити серед одягу, гарненько обернувши її. Але ліпше все ж таки купити картонні коробки київ епіцентр.

Меблі на новому місці

Перш ніж перевозити меблі в нову квартиру переконайтеся, що вона Вам дійсно це потрібно. Перевезення меблів це копіткий процес. І Вам варто бути повністю впевненим у здійснюваних Вами діях. Є меблі (частіше старі) які краще за все не чіпати інакше розваляться. Такі меблі навіть непотрібно намагатися ввозити в Ваше нове життя. Іноді краще продати старі бабусині шафи і купити нові сучасні меблі в Ваш новий, сучасний і чистий ремонт.

Іноді простіше і вигідніше купити нові меблі в квартиру, ніж перевозити старі.

Перевозити потрібно дійсно вартісні меблі. Це може бути справжній антикваріат або ж меблі, яку Ви придбали не так давно. Так само перевезення гідні розбірні меблі. Є правила, що дозволяють вдало перевезти Ваші меблі на нове місце.

Деталі розбірних меблів краще упакувати в коробки і підписати. Так Вам легше буде їх знову зібрати в новій квартирі. Скло або інші предмети, що б’ються елементи упаковуєте окремо. Це стосується також тендітних елементів нерозбірних меблів. Якщо є така можливість їх найкраще зняти і упакувати окремо. Якщо такої можливості немає, то обклейте їх поролоном з двох сторін, захистивши всі можливі деталі меблів. Поролоном потрібно також обмотати всі виступаючі кути столів, диванів і шаф.

Упаковуючи скляні предмети, потрібно проявити особливу делікатність. Так, люстри і бра необхідно розібрати. І кожну деталь упакувати окремо. Те ж стосується побутової техніки. Найкраще якщо у Вас збереглися оригінальні пакувальні матеріали для неї.

У новій квартирі

Акуратність необхідна не тільки при упаковці Ваших речей, а й при розпакуванні їх на новому місці. Подбайте про те, щоб заносячи меблі не пошкодити Ваш новий ремонт. Для цього можна обклеїти картоном дверні отвори і інші, більш вразливі місця в квартирі.

Якщо Ви правильно спланували переїзд, то розпакування речей не доставить великих клопотів. Дотримуючись подібних порад, можна самостійно організувати успішний переїзд, без зайвого нервування і великих витрат. Хоча, звичайно, не завжди легко міняти місце проживання, завжди пам’ятайте заяложену фразу: зміни на краще. А організовані зміни гарантовано принесуть з собою тільки хороше.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!