Як обрати рукавички для ММА

 

Зробити правильний вибір рукавичок для ММА часом непросто, так як існує безліч їх різновидів, та й продукція відрізняється за ціною і якістю. Важливо враховувати, що також ці рукавички називають шінгардамі. На ранніх стадіях зародження цього єдиноборства бійці виступали без рукавичок, однак в подальшому їх все ж ввели для забезпечення безпеки. Якщо ви тільки навчаєтеся змішаних єдиноборств, то варто звернути увагу на тренувальні рукавички. Пізнати їх можна по суцільній ударній поверхні.

Змагальні перчатки Venum для ММА відрізняються роздільними пальцями ударної поверхні. З назви зрозуміло, що вони в основному задіюються в ході проведення змагальних поєдинків. Маса їх становить близько 4 унцій. Тренувальні рукавички відмінно підходять для спарингів, роботи з грушею. Це відмінне екіпірування, що дає можливість відпрацьовувати різні удари, виключаючи ймовірність заподіяння травм своєму напарнику. Завдяки наявності товстої накладки на ударній поверхні, вдається забезпечити захист суглобів і кісток пальців рук.

У чому особливість цих рукавичок? Виробники даної продукції враховують, що для ММА важлива не тільки ударна складова, але і борцівські прийоми. Саме тому рукавички розробляються так, щоб в них було комфортно боротися, здійснювати захвати. У тренувальних моделей яскраво виражена область зап’ястя, де товщина набивання збільшена. Найслабша частина кулака – це великий палець. Якісні рукавички для змішаних єдиноборств повинні мати захист великого пальця, що не дозволяє зламати його при здійсненні захватів. Навіть для досвідчених бійців цей елемент залишається вкрай важливим.

Характерна особливість рукавичок для ММА – це те, що вони ідеально підходять для відпрацювання найрізноманітніших ударів і інших прийомів борцівською техніки. Вони виготовляються так, щоб забезпечити максимальний захист рук під час проведення спарингів і роботи зі снарядами. Відносно професійних рукавичок, то в них вже пальці розділені. Вони теж підходять для роботи з грушею, тому можуть використовуватися і на території спортзалу під час проведення інтенсивних тренувань.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Якщо ви вирішили придбати рукавички для ММА, але не знаєте, як зробити виправданий вибір, то перш за все варто оцінити якість продукції. Не повинно бути ніяких видимих ​​дефектів, поганих швів. Якщо рукавички від іменитого виробника, то вони не можуть мати низьку вартість, крім тієї продукції, що свідомо відноситься до бюджетного сегменту. Рекомендуємо вибирати продукцію від перевірених виробників, яку можна буде використовувати протягом тривалого часу, не переживаючи, що вона прийде в непридатність.

Також аналізуйте співвідношення ціни і якості. Далеко не завжди є сенс купувати найдорожчі рукавички, так як їх вартість навряд чи себе виправдає, якщо ви новачок в ММА, поки тільки навчаєтеся і не плануєте незабаром опинитися на професійному рингу. Не бійтеся задавати питання продавцям в магазині, вони з радістю допоможуть зробити вам правильний вибір.