Як обрати ресторан для проведення корпоративу у Житомирі

 

Іноді душевні посиденьки з настільними іграми в кафе можуть вважатися таким же корпоративом, як і закритий VIP захід у фешенебельному ресторані з запрошеними для розваги гостей зірками. Вибір залежить від уподобань колективу, а також від фінансових можливостей або статусу компанії. Однак, питання про те, як вибрати майданчик для проведення корпоративу, виникає у наших клієнтів досить часто. Ми вирішили дати кілька простих і корисних порад, грунтуючись на власному досвіді.

Багато в чому ваш вибір буде залежати від кількості запрошених, місткості потенційних майданчиків і розгулу вашої фантазії. Зазвичай ресторани в Житомирі вказують місткість своїх залів у себе на сайтах і сторінках у соцмережах. Також можна керуватися відгуками food-критиків і відвідувачів сайтів про ресторани.

Важливо пам’ятати, що іноді адміністратори трохи прикрашають місткість закладу. Звичайно, практично будь-який ресторан може вмістити сто чоловік, але чи будуть вони комфортно сидіти в м’яких кріслах або пити коктейль на танцполі, стоячи при цьому один в одного на голові, – питання відкрите.

Тому, після складання шорт-листа майданчиків, потрібно виїхати на кожну з них і переконатися, що місткість одного з найкращих приміщень вам підходить. Крім того, добре б спробувати, як готують у ресторані. Для цього можна, до речі скористатися чудовим сервісом доставки їжі з ресторанів у Житомирі https://salad.com.ua/.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Якщо вам необхідно місце для сцени або танців на пілоні, а ресторан розрахований на сто посадкових місць без урахування таких сценаріїв, то краще відразу уточнити деталі у адміністратора. За згодою приймаючої сторони на додаткові вишукування, уточніть, чи можуть співробітники ресторану самі поставити сцену або вам доведеться шукати підрядника?

Куріння в залах кафе і ресторанів заборонено, проте придивіться до закладів, у яких тераси на повітрі, – іноді там для відвідувачів ставляться попільнички; обов’язково уточніть, чи є в ресторані спеціально обладнане місце для куріння. Це важлива деталь, адже якщо ресторан знаходиться в житловому будинку, не виключено, що до учасників корпоративу, які вийшли на перекур, приєднаються мешканці, прорікав фразеологізми з неперекладної грою слів з приводу диму і шуму після 23.00.

Якщо ресторан знаходиться далеко від мегаполісу, потрібно організувати транспорт для доставки гостей на корпоратив і назад.

Іноді буває так, що гості приїжджають на своєму автомобілі, а після вечірки не завжди можуть сісти за кермо. Це необхідно врахувати при виборі ресторану.

Опитайте майбутніх гостей – на чому вони збираються їхати і як планують їхати з вечірки?

Якщо велика частина гостей планує їхати на своїх автомобілях, то біля ресторану повинна бути повноцінна парковка. Якщо хтось із гостей збирається приїхати не на своїй машині, а виїхати на таксі, то варто поцікавитися, на яких умовах автомобіль може залишатися на стоянці. Чи треба платити за парковку, якщо машини ставляться на власній стоянці ресторану? Всі питання краще уточнити заздалегідь, щоб автомобілі ваших гостей не відвіз евакуатор.