Як обрати православну ікону

Багато православних люди дуже часто звертаються до нас з подібними питаннями. Як вибрати ікону https://obraz.biz.ua? Яку ікону подарувати? Як ікона зцілює? Значення ікон? Які існують чудотворні ікони Божої Матері? Які ікони зцілюють? У чому допомагають ікони? Які ікони зцілюють від хвороб?

Всі ці та багато інших питань щодо православних ікон кожен день задають собі мільйони віруючих. Адже, погодьтеся, це дуже важливо знати і розбиратися, яку ікону або якого святого прийнято просити про здоров’я, якого святого прийнято просити про допомогу в бізнесі, який святий захищає військових, який образ Божої Матері допомагає під час пологів, яка ікона Богородиці допомагає вийти заміж? ! Нижче ми постараємося відповісти на найосновніші Ваші питання, щодо ікон святих угодників і Божої матері.

Традиційно православні ікони прийнято розділяти на

– чудотворні ікони

– допоміжні ікони

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

– зцілюючі ікони

– святі покровителі професій

– іменні ікони

– святкові ікони

У жодного православного не викличе навіть і тіні сумніву, що найчисленніші і найшанованіші ікони – це ікони Божої Матері, існує більше тисячі різновидів списків і ликів Божої Матері тільки на території України. І зовсім не дивно, що майже всі ікони Божої Матері є чудотворними, тобто з великої милості Божої, через ці ікони було створено безліч чудових подій, як-то зцілень кульгавості, зцілень онкологічних захворювань, каліки починали ходити, сліпі знаходили зір, п’яниці кидали пити, картярі назавжди залишали пристрасть до азартних ігор, сімейні союзи ставали довгими і міцними, у бездітних пар з’являлися діти. Немає можливості перерахувати всі чудеса, які відбувалися по милості Божої від ікон Богородиці.

Нижче ми розповімо Вам основні чудеса, які відбувалися у ікон Богородиці

Від важких хвороб, скорботи і печалі

Ікона Божої Матері Утамуй Мої Печалі

Ікона Божої Матері Утамуй Мої хвороби і печалі

Про зцілення важко болящих

Ікона Божої Матері Іверська

Ікона Божої Матері Розчулення

При онкологічних захворюваннях

Ікона Божої Матері Скоропослушниця

Ікона Божої Матері Всецариця

При пологах і сімейних справах

Ікона Божої Матері

У пологах Помічниця

Ікона Божої Матері Годувальниця

Ікона Божої Матері Феодоровская