Як обрати квартиру у Львові: карта новобудов

Ідеальних квартир не існує. Коли людина говорить, що хоче купити нерухомість, в її уяві вже існує якийсь образ ідеальної квартири. Особливо у жінок. В їх майбутній квартирі вже стоять симпатичні вазочки, на підвіконнях пишно цвітуть фіалки, а на кухні стерильна чистота і плита улюбленого виробника.

Природно, потрапляючи в чуже житло і не побачивши всього цього в реальності, покупець розчарований і йде далі шукати «ту саму квартиру». Підбираючи квартиру, викиньте з голови ваш варіант ідеальної квартири. Ви купуєте стіни. Подивіться, чи зручно вам буде пересуватися в цьому приміщенні, як можуть встати ваші меблі, чи зможете ви зробити будь-яке перепланування. А вазочки і квіти обов’язково будуть, але вже у вашій реальному квартирі. Найважливіше – розташування. Тут вам в нагоді стане карта новобудов у Львові https://vdoma.online/

Перше враження не завжди найвірніше. Буває, що покупець, тільки ступивши на поріг, тут же розвертається і йде. Його щось збентежило, може, занадто активна собака або гучноголосі господарі. Ніколи при перегляді житла не піддавайтеся емоціям. Раз вже ви зайшли в квартиру, огляньте уважно все до кінця. Можливо, це кращий варіант, який вам запропонували. І якщо через день-два ви весь час згадуєте якусь квартиру, де вам не дуже сподобалося, домовтеся ще раз про показ.

Наполягайте на переглядах в денний час. Увечері при штучному освітленні багато недоліків квартир ховаються по кутках. Якщо продавець наполегливо відмовляється показати квартиру вдень, значить, йому є що приховувати. Кращий час переглядів – опівдні. Ви зможете оцінити природне освітлення: чи заглядає в квартиру сонечко або доведеться жити з увімкненим світлом. Ви зможете як слід розглянути стан підлоги, системи опалення і стель. Навіть якщо квартира по своєму плануванню і розташуванню вам сподобалася, все одно ви повинні знати, чи треба буде вкладати додаткові кошти в ремонт цих складових.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Уявіть, що ви тут вже живете. Припустимо, ви знайшли підходящу квартиру або будинок. Все вас влаштовує і в квартирі, і в документах, і в продавців. Проте, перед тим, як вносити аванс, підійдіть в денний час до будинку, огляньте його з усіх боків. Оцініть можливість парковки, віддаленість громадського транспорту, розвідайте розташування найближчих магазинів і соціальних об’єктів. Не треба вишукувати недоліки. Просто уявіть собі, що ви вже живете в цьому будинку і цьому районі. Чи затишно вам буде тут?

Сподіваюся, що ці невеликі рекомендації допоможуть покупцям квартир знайти свою ідеальну квартиру або будинок і пройти процес покупки без особливих нервових потрясінь.