Як обрати квартиру для купівлі у Львові?

 

Є два варіанти покупки квартири у Львові https://www.atlanta.ua/uk/lvov/filters/prodazha/kvartiry : на первинному і вторинному ринках нерухомості. У першому випадку ви купуєте житло в новобудові безпосередньо у компанії-забудовника. У другому укладаєте договір з власником.

Перед придбанням квартири вивчіть ринок і визначіться зі своїми вимогами до житла. Сьогодні найбільший попит на малогабаритну нерухомість. У новобудовах є варіанти з різними площами і плануваннями.

Головний плюс покупки нерухомості в новому будинку – можливість отримати у власність сучасну квартиру. Крім того, будівлі здаються в експлуатацію у відмінному стані. Це означає, що гостинки і студії в них не потребують капітального ремонту. Обслуговувати такі будинки простіше і дешевше.

Інші плюси квартир в новобудові:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

– невисока вартість (причому, чим більш рання стадія будівництва – тим нижче ціна);

– чиста юридична історія;

– якісні сучасні будматеріали і технології зведення будівлі;

– можливість висловити свої побажання з приводу планування квартири;

– транспортні розв’язки та розвинена інфраструктура в районі будинку;

Обираючи квартиру, звертайте увагу на наступні моменти:

Скільки часу компанія-забудовник на ринку і скільки будинків вона здала в експлуатацію.

На якому етапі зараз зведення будівлі. Це впливає і на те, скільки потрібно буде почекати перед заїздом в квартиру, і на її вартість.

Наявність дозволу на будівництво та прав на земельну ділянку у забудовника.

Щоб купити квартиру, потрібно укласти з компанією-забудовником письмовий договір. До здачі будівлі в експлуатацію житло як об’єкт на папері прописати не можна – юридично його ще не існує.

Після того як будівля буде здана в експлуатацію, вона отримає поштову адресу, а квартири в ньому будуть позначені юридично. На цьому етапі покупки потрібно оформити нерухомість на себе, як на власника. Для цього потрібно звернутися до Державного реєстру. Процес займає до 1 місяця. Після оформлення паперів в квартирі потрібно буде прописатися.

В’їхати в квартиру ви можете відразу після здачі будинку в експлуатацію. Якщо за умовами договору в житлі була проведена тільки чорнова обробка, потрібно зробити ремонт. Якщо в цьому немає необхідності, можна переходити до етапу обслуговування будинку.