Як обрати якісний комплект одягу для роботи

 

Стереотип про те, що уніформа – це нудний вид одягу, давно спростований модою. Підтвердженням може служити стиль мілітарі або навіть звичайні джинси, що перетворилися з спецодягу американських робітників у обов’язковий елемент гардероба сучасних модників.

При виборі спеціального робочого одягу або уніформи worksafety.com.ua обов’язково дивіться на співвідношення ціни і якості. Висока вартість повинна бути виправдана використанням більш якісних матеріалів або детально відпрацьованої конструкцією костюма.

Перш за все слід звернути увагу на відповідність спецодягу або уніформи специфіці роботи. Наприклад, костюми робочих на будівництві повинні володіти вологозахисними властивостями – це дозволить знизити ризик виникнення у персоналу простудних захворювань і уникнути простоїв в роботі. Для костюмів пожежників необхідно використовувати вогнезахисні тканини, а для працівників вибухонебезпечних об’єктів важливо, щоб спецодяг володів антистатичними властивостями.

Важливо звертати увагу на якість пошиття – багато в чому від нього залежить довговічність робочого одягу. Прекрасною перевагою стане використання технології подвійного шва і застосування армованих ниток. Додатковим плюсом є виготовлення спецодягу з додатковими приспущеннями (збільшеною відстанню між тілом людини і внутрішньою поверхнею предмета одягу). Такі моделі не сковують рухи, відрізняються комфортом, а також мають збільшений термін служби в зв’язку з невеликим навантаженням на шви.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Якісний робочий одяг повинен мати певний рівень гігієнічності. Зверніть увагу на склад виробів – сучасні моделі виготовляють з суміші бавовни і поліефіру. Перший забезпечує «дихаючі» властивості тканини, а другий надає їй міцності.

Перед замовленням обов’язково зверніться до постачальника за наявністю сертифікатів на обрані вами моделі. Ці документи підтверджують відповідність робочого одягу встановленим законодавством нормам. Питання сертифікатів особливо актуальне при закупівлі спецодягу, покликаного забезпечити певний рівень безпеки умов праці.

Деякі компанії не приділяють уваги такому важливому фактору як естетика робочого одягу для персоналу. Це може бути великою помилкою. По-перше, презентабельний зовнішній вигляд працівників є візитною карткою організації. По-друге, охайність костюма і привабливий дизайн впливають на настрій і працездатність співробітників.