Як обрати андроїд смарт приставку

218

 

Smart TV приставка ваш звичайний телевізор перетворить на  сучасний медіацентр з функціями повноцінного доступу до Інтернету! Для того, щоб дивитися фільми і улюблені програми в HD якості, досить мати телевізор і доступ до мережі Інтернет зі швидкістю не нижче 5 мегабіт/сек. Введення тексту здійснюється за допомогою віртуальної клавіатури, що з’являється на екрані в момент введення, або за допомогою дротової або бездротової клавіатури, дротової або бездротової миші, Fly Mouse або гіроскопічним пультом з клавіатурою.

Налаштування андроїд приставки, наприклад, ТВ-приставки H96 Max, ні чим не відрізняються від телефонів на цій системі, тільки невеликі доповнення, які вже вбудовані для перегляду на телевізорі і підключення різних пристроїв. Ви можете завантажувати і зберігати будь-які файли, встановлювати програми та ігри з Інтернету. Ви можете використовувати як стандартний браузер Android, так і завантажити будь-який інший – Opera, Mozilla, FireFox і ін.

ТВ приставки виробляються на базі різних процесорів: чим більша кількість ядер і більше частота процесора, тим швидше працює приставка. Для відтворення відео в якості Full HD 720р і Full HD 1080р досить 2-х і 4-х ядерної ТВ приставки відповідно. Для відтворення відео в якості 4К потрібна приставка на 8-ми ядерному процесорі (або на процесорі RK3288 – він найпотужніший з 4-х ядерних).

Також, важливі параметри графічного процесора, який відповідає за обробку графіки – для перегляду відео в хорошій якості і динамічних ігор потрібен хороший і швидкий графічний процесор.

Велику роль в роботі ТВ приставки грає пам’ять: мінімальні вимоги на сьогодні – це мінімум 1GB оперативної пам’яті і 8GB внутрішньої пам’яті. Якщо у вас буде менше оперативної пам’яті – приставка може гальмувати при навантаженні. Якщо у вас буде менше внутрішньої пам’яті, то ви не зможете встановити великі, гарні програми, ігри…

Є моделі Смарт ТВ приставок з вбудованою камерою і мікрофоном, що дає можливість здійснювати відео-дзвінки без підключення додаткових пристроїв.

Сьогодні під Андроїд існує величезна кількість програм під будь-які вимоги користувача. Всі нові програми встановлюються через додаток Google Play. Дивитися фільми, мультики і передачі он-лайн на ТБ приставці можна за допомогою різних сервісів. В Smart TV приставці за допомогою медіаплеєра підтримуються он-лайн ігри, соціальні мережі (“однокласники”, “в контакті “, YouTube, Facebook.). Приємного користування.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!