Горизонтальні і вертикальні жалюзі у Львові – різниця і різновиди

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі у Львові https://nikoss.com.ua/ukr/lvov.html для вікон з пластика вважаються класичним видом, тому що вони створені першими для захисту віконних прорізів від сонячних променів. Збирають їх з горизонтально розташованих ламелей. Така конструкція є чудовим захистом від сонячних променів, тому вони чудово затемнять будь-яке приміщення.

Від інших видів їх відрізняє можливість монтажу різними способами: на окремі стулки, вікна, між рамами. Горизонтальні жалюзі в експлуатації дуже прості, і доглядати за ними досить легко.

До того ж вони досить компактні. Так як їх можна розміщувати між рамами, то в цьому випадку звільняється підвіконня. Така конструкція зменшує надходження сторонніх шумів з вулиці і регулює теплоізоляцію в кімнаті. Конструкцію можна встановлювати на похилу поверхню.

Так як жалюзі добре захищають приміщення від сонячного світла і тепла, можна добре заощадити на електроенергії, бо кондиціонер в таких випадках буде працювати на менших температурах. Ця конструкція виготовляється з алюмінію, дерева, тканини і навіть бамбука, і вона прекрасно вписується в будь-який інтер’єр, підкреслюючи стиль конкретного приміщення.

Вертикальні жалюзі

Характеристики:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  • У такій конструкції, яка встановлюється на пластикові вікна, ламелі розташовуються перпендикулярно поверхні підлоги.
  • Такий спосіб захисту створює м’яке освітлення, в результаті чого кімната стає дуже затишною.
  • Механізм виробу оснащений спеціальним пристроєм, який за допомогою повороту ламелей регулює освітленість і фіксує жалюзі в різних положеннях.

Якщо пластикове вікно має нестандартний вид, наприклад, у вигляді арки, то вертикальна конструкція підійде ідеально.

Виготовлятися цей виріб може з дерева, пластику, алюмінію. Довжиною штори можуть бути до підвіконня або закривати тільки верхню частину вікна.

Відкривають такий виріб до центру або в сторону конкретного краю або від однієї сторони до іншої за допомогою ланцюжка. Вертикальні жалюзі в більшості випадків просочують пиловідштовхуючими і антистатичними розчинами, що запобігає накопиченню на них пилу. Якщо згорнути в рулон таку конструкцію, то її зручно прати в пральній машині.

Жалюзі – плісе

Така конструкція для пластикових вікон виготовляється з цільного шматка плісированої тканини, яку можна збирати складками. Встановлюється вона прямо на вікно і закриває будь-який отвір.

Закриття і відкриття штор відбувається за допомогою шнура і вантажника, який збільшує її нижню частину. Такі жалюзі також добре рятують приміщення від сонячного світла. Вони добре вписуються в будь-який інтер’єр.

Рулонні жалюзі (рольштори)

Ця конструкція складається з полотна перфорованої тканини, яке намотується на спеціальний ролик. Такі штори можна опускати до будь-якого рівня.

Така особлива тканина дозволяє розсіювати світло, при цьому можна бачити все, що відбувається за вікном, залишаючись самому поза зоною видимості. Жалюзі не перешкоджають відкриттю вікна і економлять місце. Вони можуть розташовуватися в коробі або вільно висіти.

Виготовляється конструкція з тканини, просоченої пилевідштовхуючим, антибактеріальним і антистатичним розчином.

При оснащенні рольштори напрямними дозволяє їй досить щільно прилягати до вікна, що робить захист приміщення від сонячного світла ефективнішою. Можна вибрати такий матеріал, який створить в приміщенні повну темряву, необхідну, наприклад, для перегляду фільмів на домашньому кінотеатрі з проектором.