Гігієнічний душ для унітазу: на що слід звертати увагу при виборі

Для будь-якої нормальної людини питання особистої гігієни є одним з першорядних. Особливо воно актуальне для прекрасної половини людства в силу фізіологічних особливостей. Великий асортимент відповідних сантехнічних приладів полегшує догляд за собою, особливо в плані інтимної гігієни. Але не всі з них можуть бути встановлені в конкретному житлі через особливості технічних рішень і тому мають деякі обмеження у використанні.

Наприклад, біде. Гігієнічний душ Grohe вбудований безпосередньо в корпус унітазу. Але такі комплекти досить громіздкі, а з огляду на скромні габарити туалетів в більшості типових міських квартир, встановити їх не скрізь вийде.

Є в продажу моделі, в яких гігієнічний душ вмонтований в кришку приладу. Однак необхідність підключення деяких виробів до електромережі викликає деякі побоювання майбутніх користувачів.

Комусь подобається одне, комусь – інше. Але такі варіанти унітазів коштують недешево, що почасти й робить їх недоступними для всіх верств населення.

Більш простим і бюджетним пристроєм є гігієнічний душ зі змішувачем, який може встановлюватися по-різному, в залежності від уподобань господарів житла.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Особливості гігієнічного душа

Простота монтажу. Підключення проводиться виходячи зі зручності установки – від стояка, змішувача раковини, унітазу, труб, прокладених в туалетній кімнаті.

Можливість кріплення на будь-яку поверхню.

Універсальність застосування. Можна не тільки привести в порядок себе, але і забезпечити догляд за маленькою дитиною, за старою людиною або хворим. Адже ця категорія громадян має обмежені можливості, в тому числі, і в плані гігієни. Крім того, лійка гігієнічного душа, закріплена на гнучкому шлангу, значно полегшує прибирання туалетної кімнати – дозволяє відмити унітаз, «нічну вазу» для малюка, обполоснути стіни тощо.

Відносно низька вартість. Такі моделі значно дешевші, ніж інші «гігієнічні» аналоги.

Розглянемо типові варіанти гігієнічного душа. Застосування того чи іншого виду залежить від можливостей його монтажу, що головним чином визначається розмірами туалетної кімнати і конфігурацією інженерних комунікацій.

Настінний – це найбільш проста по монтажу конструкція. Сам змішувач встановлюється на трубних магістралях, які прокладені в туалетній кімнаті. Лійка душа розташовується на стіні в прикріпленому в зручному для цього місці спеціальному «тримачі». Обидві частини виробу з’єднуються гнучким шлангом.

Перед користуванням гігієнічним душем необхідно відкрити вентилі змішувача. А ось «пуск» води здійснюється, коли необхідно. Для цього потрібно лише натиснути спеціальну кнопку, яка вмонтована в лійку.