Ексклюзивні написи на одязі – оригінальний брендінг

Яскраві й виразні логотипи, символіка або просто малюнки, виконані методом нанесення шовкографії на одяг, надають уніформі персоналу корпоративного лоску. Рельєфні зображення виходять стильними та яскравими. Незважаючи на те, що шовкотрафаретний друк – дещо застарілий спосіб нанесення зображень, все ж, він як і раніше залишається найкращим, зручним і вигідним варіантом брендування. Одяг з шовкографією на замовлення дасть вам можливість придбати оригінальні речі, з допомогою яких можна прищеплювати корпоративний дух співробітникам фірми, зробити незабутній цінний подарунок або створити стильний образ.

Можна замовити нанесення шовкографії https://packotek.com.ua – друк логотипів і написів на тканинних виробах з допомогою трафарета. Виразний логотип чи напис на уніформі допоможе мотивувати співробітників до праці, адже створюється ділова робоча атмосфера й імідж підприємства набуває більше солідності. Залежно від ситуації, наприклад, за допомогою гумористичного напису і оригінального дизайну ви зможете надати унікальності та ексклюзивності будь-якому виробу або ж підкреслите неординарність характеру людини.

Особливості трафаретного друку
Шовкографія – чудова можливість отримати зображення на одязі. Вони міцні, акуратні, завжди добре тримаються на тканині, не здираються, не тріскаються і не блякнуть з часом. Готовий виріб витримує багаторазове прання. При цьому формат друку може сягати одного метра. Компанія ПроСтиль застосовує у виробництві різні додаткові матеріали, як блискітки, фольга, золото та срібло, щоб додати товару особливої краси, яскравості та привабливості.

Трафаретний друк дає можливість регулювати щільність нанесення фарби і відповідно щільність самої картинки. Тому малюнки чудово виходять на толстовках, футболках, кепках, іншому одязі й аксесуарах темного кольору. При виконанні великих тиражів трафаретний друк має переваги, оскільки обходиться дешевше і виготовляється набагато швидше.

Вигідно купити корисні товари з шовкографією
Застосування у виробництві високоякісних фарб дозволяє домогтися необхідного забарвлення і зробити малюнок м’яким на дотик. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує найвигідніші ціни на вироби з шовкографією і відмінну якість послуг. Нанести написи й малюнки можна на будь-який вид чоловічого, жіночого або дитячого одягу. На сайті є широкий вибір продукції – майки, футболки, толстовки, бандани, шарфи, манішки, косинки, різноманітні кепки, сумки, штори та інші популярні в побуті речі. Застосування сучасних технологій гарантує довговічність і безпеку принта, тому наш одяг дуже довго зберігає привабливість, не зношується, стійкий до зовнішніх впливів і не викликає алергії.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ми прикрасимо веселим девізом або оригінальним символом обраний вами виріб – за хорошу вартість і в максимально короткі терміни. Ви зможете оформити замовлення з будь-якої точки України. За кілька днів готовий товар надійде поштою, і ви будете задоволені якістю обслуговування.