Авіапереліт з пересадкою: як спланувати

Багато туристів, прагнучи заощадити на організації далекої подорожі, планують свій авіапереліт самостійно, купують дешеві авіаквитки, відповідно. І найчастіше така подорож передбачає пересадку на шляху до бажаного місця. Як спланувати свій авіапереліт з пересадкою, щоб він виявився мінімально стресових або ж максимально насиченим? Ринок авіаперевезень в Україні поступово розвивається, але все ще далекий від ідеалу (авиабилеты от avia.tickets.ua). Так, в наші аеропорти вже літають лоукостері і їх число поступово зростає, але поки вони охоплюють далеко не весь спектр напрямків, куди українці хотіли б потрапити самостійно і бажано максимально бюджетно. Якщо говорити про далекі напрямки, то, як правило, якщо і є туди прямі авіаперельоти з України, то вони досить дорогі, а тому часто доводиться планувати маршрут з пересадкою самостійно.
Найчастіше доводиться летіти з України лоукостером в якесь із міст Європи, а звідти продовжувати подорож до вашої заповітної мети. Адже по Європі літає набагато більше бюджетних авіаліній, в тому числі за тими напрямками, за якими пропозиції з України ніяк не можна назвати економним.
Однак є тут одна заковика: найчастіше найбільш вигідний в фінансовому плані маршрут передбачає найнезручніше стикування. А тому при самостійному плануванні авіаперельоту з пересадкою, потрібно враховувати цілий ряд важливих моментів, про які ми вам зараз розповімо.

Дізнаємося, чи в одному аеропорту приймаються рейси ваших авіакомпаній

Зрозуміло, оптимальний варіант для стикування авіарейсів – коли вони виконуються однією авіакомпанією і, відповідно, обслуговуються в одному аеропорту. Але не завжди так виходить. Наприклад, в тій же Варшаві або Берліні, де досить зручно робити пересадку, по два аеропорти, і знаходяться вони на досить великій відстані один від одного. Йдеться про десятки кілометрів, на подолання яких вам знадобитися додатковий час і фінансові витрати. Крім того, в такому випадку вам доведеться двічі проходити перевірку на безпеку і возитися з багажем. А якщо у вас ще і багато речей з собою – перевозити їх з одного кінця міста в інший теж досить важко.
З іншого боку, варіант з двома різними аеропортами буде не проблемою для тих туристів, які захочуть зупинитися на кілька днів у «транзитному» місті.
Ви зможете:

  • зробити вашу поїздку ще яскравішою, розширивши її на додаткове місто, якщо воно вас, звичайно, цікавить. В такому випадку, відштовхуючись саме від привабливості для вас того чи іншого міста і варто планувати вашу пересадку.
  • це дуже зручно в тому випадку, якщо у вас досить багато часу між двома рейсами, але ви не хочете весь цей час стирчати в аеропорту.

Вивчаємо, як далеко «транзитний» аеропорт від центру міста

Якщо ви все ж не хочете витрачати зайвий день на ночівлю в місті пересадки, але хотіли б з ним познайомитися хоч побіжно, варто точно розрахувати, чи встигнете ви повернутися туди-назад і хоч щось подивитися в місті.
 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал