8 порад про те, як успішно пройти квест в реальності

421

Чудово, якщо після проходження чергової пригоди в реальності емоції зашкалюють, а дар мови пропадає через хороші враження. Але що робити, якщо ситуація кардинально протилежна: квест кімната виявилася зовсім не такою цікавою, а процес гри сильно розчарував усіх учасників? Причини невдачі можуть бути різні, але є ряд правил, дотримуючись яких можна досягти поставленої мети в грі під назвою «квест в реальності» і отримати максимум задоволення від процесу.

Щоб гра пройшла успішно ми рекомендуємо дотримуватися наступних порад від досвідчених квестоманів:

Візьмемо за приклад цей хорор квест в Києві. Познайомтеся з квестом заочно. Почитайте відгуки, рецензію, огляди. Все це допоможе скласти попереднє враження максимально точно і уникнути розчарування в подальшому.

Уважно вислухайте легенду пригоди в реальності перед початком гри. Майте на увазі, що дрібниці, зазначені в легенді, допоможуть заощадити хвилини, витрачені на проходження певного етапу.

Квест кімната повинна бути обстежена і пройдена спільно. Не відокремлюйтесь від команди і не дозволяйте робити цього іншим гравцям. Пам’ятайте! Квести в реальності – це робота в групі, побудована на взаєморозумінні і довірі.

Якщо один гравець не впорався з головоломкою, дайте іншим гравцям спробувати розв’язати цю проблему. Іншими словами, не відмовляйтеся від ідеї знайти розгадку відразу. Дайте шанс іншим членам команди проявити себе.

При вирішенні чергового завдання користуйтеся логічними висновками і думками, а не шукайте ключ до розгадки методом підбору.

Витримуйте черговість завдань, не “перестрибуйте» перешкоди. Пропустивши кілька завдань, можна упустити логіку гри і заплутатися. Оператору важко буде направити вас в потрібне русло, і враження від гри буде сильно зіпсоване.

Будьте акуратні при проходженні квесту. Не влаштовуйте безлад з «непотрібних предметів». Цілком ймовірно, що ви помилилися, і вони стануть в нагоді вам пізніше, але квест кімната буде настільки в бардаку, що ви не зможете відшукати їх.

Не ігноруйте підказки оператора, але і не зловживайте ними. Звичайно, буде здорово, якщо ви впораєтеся з випробуванням самостійно. Але в разі сильної заминки подумайте про те, що буде краще: не взяти підказку і програти або попросити натяку оператора і здобути перемогу?

Все це може допомогти вам уникнути негативних емоцій під час і після гри і отримати максимум задоволення від виконаної роботи.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!