5 порад, як уникнути відключення телефону на морозі

127

З настанням холодів багато хто з користувачів електронних гаджетів, особливо телефонів, відчувають неприємні моменти, коли виявляють, що їх телефон, що лежить в сумочці або зовнішній кишені виявився відключеним. Найприкріше, коли це відбувається в той час, коли Ви очікуєте на важливий дзвінок. Або Вам терміново потрібно зателефонувати, а телефон відключений і не включається. В таких випадках доводиться звертатися до людей, які надають таку послугу як ремонт телефонів.
Щоб уникнути неприємних моментів і убезпечити себе, ми підготували для Вас кілька порад: намагайтеся заздалегідь і максимально повно зарядити свій телефон, носіть телефон у внутрішній кишені, використовуйте зовнішній акумулятор (Power Bank).
Виходячи на вулицю, при низьких температурах, намагайтеся заздалегідь і максимально повно зарядити свій телефон. Справа в тому, що при холоді активна маса акумулятора стає інертною і всі хімічні процеси сповільнюються.
Тому коли виникає потреба різко видати великий струм (наприклад при дзвінку і включенні дисплея) розряджений і холодний акумулятор виявляється не здатний відразу віддати весь заряд, тому напруга на його контактах просідає нижче порогового і телефон дає команду на включення.
Якщо Ви часто й подовгу можете знаходиться на вулиці, при негативних температурах, то рекомендуємо заздалегідь придбати зовнішній акумулятор, невеликого розміру, щоб його можна було легко носити завжди з собою у внутрішній кишені і при необхідності підзаряджати ним  телефон. Тим самим знижуючи ризик відключення.
Носіть телефон у внутрішній кишені, так, щоб з одного боку Ваш верхній одяг його зігрівав, а з іншого боку, телефон залишався в плюсовій температурі, підтримуваний теплом Вашого тіла. В цьому випадку, навіть істотно підсівший акумулятор збереже працездатність до повної розрядки. Сумки і зовнішні, накладні кишені, різко збільшують ймовірність відключення при знаходженні на морозі.
По можливості уникайте розмови на морозі і намагайтеся знаходиться в момент дзвінка і розмови в теплому місці. Справа в тому, що в момент розмови телефон споживає максимальний струм (особливо, якщо ви перебуваєте далеко від базової станції) і відповідно при такій піковому навантаженні акумулятор відчуває найбільший вплив, тому якщо він холодний або у нього вже сильно знижена ємність, то виникає ймовірність відключення. Перебуваючи в теплі Ви знижуєте цю ймовірність і швидше за все телефон не відключиться.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!