Ознаки оригінальності окулярів Polaroid

141

 

Перше, на що варто звернути увагу – заушники оправ і фірмовий ярлик. Не потрібно проводити ніяких дослідів і експертиз, будь-який бажаючий при детальному огляді, знаючи всі хитрощі, зможе їх побачити.

  1. Правий завушник

На внутрішній частині правого заушника оправи повинен відображатися оригінальний логотип компанії Polaroid з 9-ти квадратів і самого імені бренду.

  1. Лівий завушник

Вказується номер моделі, що складається з латинських букв і цифр, кожна з яких має своє значення. Спочатку ставиться знак європейської сертифікації – «СЕ», потім серія, номер моделі і щільність світлофільтру. Для додаткового захисту від підробок, компанія Полароїд періодично змінює систему маркування. Тому, єдино вірний спосіб переконається в оригінальності моделі – звірити номер моделі з офіційним сайтом. До речі така можливість найбільш зручна саме при онлайн покупці в інтернет-магазині.

Написів типу «Dezigned by» або «Made in … (UK, Switzerland, USA і т.п.)» бути не повинно. З листопада 2011 року Polaroid входить до складу групи компанії Safilo Group (Італія), але ця інформація не відображається на самих окулярах.

Всі підписи маркувань та сертифікатів на окулярах чоловічих polaroid повинні бути виконані гранично якісно, ​​будь-які деформації, подряпини і потертості на нових окулярах – привід засумніватися в достовірності.

  1. Фірмовий логотип і буклет

На всіх сонцезахисних окулярях Polaroid, на лівій лінзі, зверху, ближче до зовнішньої сторони, нанесений логотип Polaroid. Він не великий, і не потрапляє в поле зору. Нанесення дуже якісне, без перекосів / запливів фарби, і т.д.

  1. Комплектація

У комплекті повинні бути присутніми фірмові: жорсткий футляр на блискавки, картинка-тест на поляризацію і серветка з мікрофібри, звичайно з оригінальною символікою. Зверніть увагу, деяких серіях, окремі моделі Полароїд можуть поставлятися з м’якими чохлами в комплекті. Але тест, який проявляється тільки через окуляри з поляризаційним ефектом повинен бути обов’язково з кожним комплектом.

  1. Якість збірки

Справжні окуляри Polaroid відрізняються максимально надійним кріпленням петель, яке навіть рік-два не втрачає своєї первісної функціональності і бездоганного зовнішнього вигляду. Люфт петель в місцях з’єднання дужок і лицьової частини оправи повністю виключений. Так само дивіться на місця стиків заушників і фронтальної частини. Вони повинні рівно стикатися один з одним. Навіть якщо ви не дуже розбираєтеся в якості, то принаймні можна відрізнити грубу підробку.

  1. Буклет з правилами використання.

Буклет з текстом повинен бути виконаний на високоякісної ламінованої папері. Складається з декількох сторінок, де вказані правила використання. Зазвичай він висить на лівому завушнику, але іноді в салонах оптики їх знімають, бо вони заважають приміряти окуляри.

  1. Перевірка на поляризацію

І нарешті, найголовніша перевірка на поляризацію. Насамперед дивимось на тест-смужку – спеціальна група картинок, яку видно лише в окулярах з поляризаційними лінзами. У сонячну або снігову погоду, зображення, яке відображається через оригінальні окуляри повинно бути реалістичним і чітким, будь-які спотворення виключені. Вдома чи в будь-якому місці, де є монітор, Ви можете наочно переконатися в наявності поляризационного ефекту. При повороті окудярів на 90 градусів навколо своєї осі, зображення на моніторі потемніє або зовсім стане темним – це свідчить про те, що в окулярах стоять лінзи з поляризацією. Якщо ж зображення крізь окуляри не змінилося при обертанні – в руках явна підробка, і ніяких поляризаційних властивостей ця лінза не має.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!