Павло Кущ. «Спецоперація «ДеунітаZZація»

Рашистська токсична пропаганда стрімко летить попереду танків із лихою позначкою Z – символу зловісної спец….точніше, «каZапераZії» в Україні. Тому ще наприкінці лютого у кремлі самовпевнено вирішили наклепати медалей воякам-«визволителям». У першу чергу вони приготували нагороду «За визволення Києва», яку марили вручати прямо на весняному Хрещатику. Також наштампували схожі відзнаки, де на кружальцях вибиті назви українських міст Одеса, Харків, Маріуполь.

Але… Ви бачили сумну і зіжмакану пику zуйла на так званому «параді перемоги», де він також збирався роздавати медалі «За визволення …» чи «За взяття …» жорстоким вбивцям українців? На цій мордяці великими літерами було написано, що її пригнічений власник нітрохи не хоче вішати вцілілим оркам хіба тільки доречні нині відзнаки «За визволення собачої будки» чи «За взяття унітаза». Хоча!..

Коротше, з бункера на-гора вже пішов черговий спеціальний наказ. Він дозволяє загарбникам і мародерам у військовій формі в якості відзнаки за участь у «спецоперації» забирати собі для них цінні трофеї – ті ж унітази. І навіть привозити їх додому! Що ж, ознаки примітивної логіки у цьому рішенні помітні навіть без мікроскопа.

Уявіть наступне. Повернеться, якщо вціліє, «рашист» до свого провінційного і глухого, скажімо, класичного Глупова. А далі? Чим може похвалитися? Ну, розкаже про асфальт в українському селі, яким навіть ходив власними ногами. Та хто йому, злидню, повірить?! Бо асфальт для доказу з собою ж не привезеш. Як і вуличне освітлення, про яке він патякає. Чи той же газ у кожній український хаті, про який взагалі відверто бреше.

Є фото? Та ні! У Глупові давно не довіряють фотознімкам. Бо часто бачать фальшиві глянцеві фотопідробки мармизи чи торсу того ж плюгавого і миршавого насправді zуйла… Тому для переконливого доказу неабияких розкошів, у яких купаються українців, потрібна така штука, яку можна руками помацати.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Отож найбільш підходящим у цій ситуації став унітаз. Бо, по-перше, є на що подивитися, адже річ дуже «красіва». Навіть без квітів. А, по-друге, це така майже заморська диковинка, якої ніхто з глуповців зроду не бачив. Ні зблизька, на навіть здалеку. Не виділи її навіть по «телеящику». Хоча там невтомно переливають з пустого в порожнє також не менш «пахучу» субстанцію. І теж на «г». Гнила геополітика головного гада гадючника тобто.

Йдемо далі. Привезе, значить, «герой» додому цю почесну нагороду. Проте не слід вважати, що власник трофейного унітаза може тепер розпоряджатися ним, як йому заманеться. Думаєте, він зможе на заздрість сусідам поставити його вдома на столі чи в іншому найбільш видному і почесному місці? Ще чого! Багато цей бовдур хоче!

Місце небаченій у цих краях диво-чаші відтепер десь на території загального доступу людей і користування. Скажімо, у сільраді (якщо така тут працює). У клубі (якщо він є). У магазині (знову якщо…). Чи взагалі у музеї в райцентрі (як завжди, якщо…).

Головне, щоб унікальний і цінний експонат перебував під постійним наглядом і охороною. Щоб не сталося, як недавно у одному із забитих Глупових, куди привіз цінний унітаз його хоробрий визволитель. Ви ще чули? Тоді слухайте.

Поставили, розповідають, диво-вазу на просторому «дєрєвєнському» вигоні і позбігалися подивитися на неї з усієї округи та віддалених околиць. Довго розглядали її, обмацували, вголос вітали власника з багатим трофеєм, а подумки заздрили. А коли дізналися про пряме призначення цієї штуки, просто, вибачте, офігіли. Потім не повірили. А вже далі всім разом закортіло випробувати унітаз. Бо, може, його гордий загарбник бреше?

І що ж ви думали? Трофей навідріз відмовився виконувати свої мокрі функції, про які розповідав і навіть голосно клявся пригнічений власник унітаза. Хоча що тільки глуповці не робили! Мостилися на нього і дуже старалися спочатку поодинці. Потім гуртом. Далі знову поодинці.

Але вперта «шайтан-чаша» ніяк не реагувала на ці надактивні зусилля. Не працює, хоч плач!

Півдня думали-думали мудрі глуповці і аж тоді нарешті все зрозуміли. Бо хіба вони взагалі закінчені йолопи? Ні, а тому вирішили, що цей унітаз – бандеровський і нацистський. Як чому? Адже, як бачте, справно працював, гад, і обслуговував тільки українських «нациків». А для них шуміти водою нітрохи не хоче. То хіба це не нацизм, фашизм, співпраця з НАТО та хімічна і ядерна загроза рф?!!

Під гучні вигуки: «росія впірьод!» та «Дєди разбівалі!..» всім скопом вони зробили «упрєждающій» удар. Точніше, багато ударів, бо розтрощили ворожу «шайтан-вазу» на дрібні уламки. І хоча потім довго топтали їх ногами, кожен з учасників цієї патріотичної спеціальної операції «Деунітаzzація» потай прихопив собі по невеликому уламку унітаза. На довгу пам’ять. Буде тепер що дітям та внукам показати через десятки літ. І потім навіть передати їх нащадкам для подальшого зберігання і хизування черговою «перемогою».