Ідіотка чи провокатор?

 
Мирослав СИМЧИЧ
 
30 січня на засіданні одного з комітетів Верховної Ради України одіозна Надія Савченко порівняла дії проросійських сепаратистів на Донеччині і Луганщині з діями УПА. Їй рішуче заперечили депутати-фронтовики російсько-української гібридної війни («Що ти плетеш»)?.. Це блюзнірське порівняння обурило і мене до глибини душі. Якщо це – дрімуче невігластво, то ще сяк-так зрозуміти можна, бо дурнів і ватників у нас – хоч гать гати… Але їм не місце у Парламенті України. Але якщо це – свідома позиція нардепа України на підтримку абсолютно ворожих проокупантських сил кремлівської закваски, то тут мають об’єкт зацікавлення відповідні правоохоронні служби Української держави, і мають висловити свою думку представники громадськості, які обізнані професійно з предметом дискусії. Як письменник, журналіст і науковець, я відношу себе саме до цієї групи громадськості і відчуваю гостру потребу висловити обурення і рішучий протест проти таких відверто дурних і блюзнірських висловлювань, тим більше з Верховної Ради України. Порівнювати маріонеток Кремля, сепаратистів-ординців з героїчними упівцями – це все одно, що порівнювати ординців-головорізів банди Муравйова  з юними гімназистами-українцями, які стали на захист України і її столиці – Києва. Якщо героїчна УПА боролась під кличем «Здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї»!, то вороги України, зокрема і банди Муравйова і банди нинішнього ОРДЛО воюють під гаслом «Зруйнуєш Українську державу, або втратиш джерело грабежів, корупції і відкатів»! От і воюють кожен за своє…
 
Від редакції.
Абсурдна заява нардепки «дуже вчасно» лягає в канву «антибандерівської», антиукраїнської  кампанії, нині спровокованої в Польщі за кремлівські гроші. Характерно, що на це безцеремонне втручання поляків у питомо українську проблематику «толерантно» мовчить вихований на «культурі» Алли Пугачової і Філіпа Кіркорова український владний бомонд, для якого наші національні герої досі залишаються чужими, і який світоглядно досі перебуває у замкнених координатах уламка радянської імперії.
«Епіфанія»: політична та ідеологічна шизофренія влади а відтак і більшості суспільства, особливо зважаючи на зовнішні та внутрішні загрози, може завести на геополітичні манівці і призвести до паралічу нації і летальних наслідків для держави.
 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал