Хай господь буде з нами в час випробувань!

 
 
Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ
 
Зі святом Незалежності! Віри, твердості, мужності, мудрості, сили всім нам, українцям! Ми переможемо, бо з нами – Господь!
Новітня історія засвідчує, що впродовж майже трьох десятиліть нам, українцям, доводиться переконувати себе і світ у тому, що Українська держава відбулась.
Відбулась, незважаючи на ампутовану пам’ять мільйонів безрідних хомок, засилля безпринципних хохлів-запроданців і толерантних колаборантів, якими аж кишить влада і опозиція, і для яких Україна, її драматична історія і її багатюща, унікальна культура – чужий і непотрібний мотлох, а її територія – лише дійна корова і засіб для збагачення.
Відбулась, незважаючи на зажерливість агресивних сусідів, а надто нашого найбільшого й одвічного ворога – деспотичну, агресивну Москву з її хижим загарбницьким інстинктом, війна з якою йде насправді не чотири з половиною роки, а три з половиною століття. Ця війна триватиме ще не одне десятиліття, і закінчиться повною перемогою. Твердо віримо, що – неодмінно нашою, українською перемогою, і імперія-хижак, за невблаганною логікою історії, нарешті припинить своє існування і розпадеться на шматки.
Сьогодні знову – сакраментальний момент в історії України. Нині вирішується, чи Україна, попри брехню, злодійство, лицемірство, зажерливість багатьох її нинішніх служителів, продовжить складну, драматичну ходу в цивілізований світ, а чи знову зверне у принизливе багно смердючої азіатчини, на зігнуті коліна у передпокій кремлівського хана, куди нас закликають під облудними, облесливими і солодкавими гаслами оновлення.
Цінуймо, бережімо нашу Незалежність. Це – наша сила в нинішньому мінливому житті, де оступитися – значить стати маріонеткою в руках сильних світу цього. Опинитися на задвірках двадцять першого століття, в якому світовий порядок визначатимуть сила і віра, а нації, які дбають про свій суверенітет, диктуватимуть правила аутсайдерам світової політики.
Зі святом Незалежності! Віри, твердості, мужності, мудрості, сили всім нам, українцям! Ми переможемо, бо з нами – Господь!
Будьмо сильними й мудрими в драматичний час випробувань!
 
 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал