Журнал «Дніпро» оголошує прийом літературних творів у вересневий (2022рік) номер журналу

Тематика номера – «Українські біженці, переселенці, українські емігранти у світі», літературні твори про біженців, переселенців, емігрантів; і від Авторів – переселенців, емігрантів, біженців. Жанри – оповідання, новели, повісті, психологічні  і драматично-соціальні нариси-монологи, коротка драматургія, пригоди, фантастика, романи, різножанрова поезія, літературна критика сучасної літератури у світі українською мовою.

Буде увага звертатися на відчутті атмосфери тематики журналу, деталізації навколишнього простору, у якому опинилася людина, її зв’язок, чи відсутність з минулим. Долі, перемоги, тимчасові розчарування. Літературне осмислення тематики «переселенці»

Також приймаємо у друк для номера – світлини і коротку інформацію  (до 80-90 слів) про українців, які при переїзді зробили яскраво успішну кар’єру на новому місці (за згодою тих, про кого надсилатимуть матеріали)

Запрошуються усі автори, які живуть і творять у будь якому куточку світу.

Останній день надсилання матеріалів – 20 вересня 2022 року.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ємейл для надсилання матеріалів zavprozadnipro@gmail.com. Телефон для довідок (viber,Telegram) 0038 0676566748.

Гонорари: великий прозовий твір – 1000-1500 грн.

–оповідання – 300 – 500грн.

–поезія – 100 гр. за один віршик.

–літературна критика – від 200 до 1000грн.
–роман (вперше надрукований) –  від 3000 грн.

–Інформація про успішних українців – будемо вдячні за перерахування в адрес журналу еквіваленту 100 доларів США, або 100 євро (світова практика). Якщо в успішної людини не буде ресурсів, то редакція надрукує нарис про них безкоштовно.

 

Журнал вийде у друкованому і електронному варіантах. Вартість придбання вирішиться після розуміння кількості надрукованих аркушів, і ми будемо друкувати кольоровий (будемо раді почути Вашу думку на нашому ємейлі щодо того, чи кольоровим друкувати цей номер часопису і продавати трішки дорожче? Чи чорно-білим, і за трішки меншу вартість?

 

Редакція ж. «Дніпро»