Запрошення в літературний альманах “Сяйво”

     Хтось запрошує на каву у Львові чи Києві — смачне запрошення, яке не проґавимо напровесні або влітку, а ми тим часом запрошуємо в літературний альманах “Сяйво”, щоб зігрітись літературою посеред зими…

    Щороку ми видавали друком спеціальні краєзнавчі випуски журналу “Мандрівник” і в контексті реконцепції та редизайну заснували спеціальні додатки до журналу “Мандрівник” — літературні альманахи. “Сяйвом” розпочинаємо спробу, якою робимо крок на зустріч українській літературі в міжнароднім контексті, де результати залежать від усіх нас.

В “Сяйві” будуть передусім репопуляризовані твори постійних авторів: творів в “Мандрівник” надсилали багато, але помістити вдалося не всі, тож у “Сяйво” помістимо ті, що не вийшли друком в “Мандрівнику” постійних авторів “Мандрівника” — тих, хто раз або більше разів друкувались в “Мандрівнику” (включно тих, хто буде надрукований в ювілейному 10-му журналі “Мандрівник”).

Протягом трьох років видання друком журналу “Мандрівник” багато творів і авторів загубилось в потоці бурхливої літературної стихії  — одних згадали ми, інші нагадують/те про себе…

Можуть долучатися нові автори — спробуємо надрукувати всіх, а хто не поміститься  — спробуємо помістити в подальших випусках журналу “Мандрівник”, але просимо надсилати поезію і малу прозу — бо романи чи великі за обсягом оповідання і повісті нашій скромній редакції “Мандрівника” в її новонародженому, як ми його жартівливо з усмішкою називаємо, немовляті “Сяйво” не помістити, але ми люди компромісу — можете надсилати уривки роману та/або оповідання/повісті з посиланням, де можна знайти продовження вашого твору: так ви зможете заявити про свою творчість і зробити перший крок.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

І сподіваємося, що з нашого немовляти “Сяйва” виросте мудрий і серйозний колективний альманах, якщо всі ми поводитимемо себе мудро, як і належить серйозним письменникам та письменницям — це залежить від всіх нас.

Якщо є зацікавлені ілюстратори та/або дизнайнери для обкладинки та ілюстрацій “Сяйва” — усім навзаєм буде цікавою взаємна співпраця.

І знайте — нам важлива ваша творчість, а не ваші політичні переконання чи реліґійні вподобання. На те вона демократія, сила якої слово — можна висловити свою думку сусідові через паркан, але не можна залазити йому в город силою.

Ми розкидані світами, але разом під стріхою літератури…

 

Редакція “Мандрівника”

 

* * *

 

Тематика — вільна.

Участь — безкоштовна.

Усім надрукованим — безкоштовний друкований примірник альманаху “Сяйво” в подарунок.

Перевагу надаємо молодим авторам, але раді усім.

Поспішіть — прийом творів до 5 лютого 2022 року

E-mail: sjajvo2022@gmail.com

    Тел.: (+420) 776 243 165

Веб-сайт: www.mandrivnyk-eu.jimdofree.com

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.