Видавництво “Наш формат” оголосило літературний конкурс для дитячих письменників

Видавництво “Наш формат” оголосило літературний конкурс для дитячих письменників. Рукописи приймаються з 1 по 31 серпня 2021 року. Найцікавіші твори видадуть друком.

Переможець конкурсу отримає 15 тисяч гривень та контракт на видання книжки, друге місце – 10 тисяч гривень та контракт на видання книжки, третє – 5 тисяч та контракт на видання книжки. Можливі також інші винагороди та відзнаки.

До розгляду приймаються твори у двох номінаціях:

1) для дітей віком від 6-ти років (початкова школа);

2) для дітей від 10-ти років (середня школа).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Твори оцінюватимуть відомі автори й експерти з дитячої літератури: Сашко Дерманський, Ольга Купріян, Анна Багряна, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк, Оксамитка Блажевська, Олена Колінько, Анастасія Музиченко, Ольга Новик, Єлизавета Борисенко, Ніна Головченко, Оксана Плющик, Тетяна Рубан, Тетяна Шептицька.

Спілкування з адміністратором конкурсу відбувається виключно через пошту konkurs@nashformat.ua або на офіційній сторінці конкурсу. Твір, що був оприлюднений у будь-який спосіб до 31 серпня 2021 року, що призвело до розкриття справжнього імені автора, не може брати участі в конкурсі.

До друку роботи переможців готуватиме дитяча редакція видавництва, яку очолює письменник Іван Андрусяк.

Що відомо

Літературний конкурс для дитячих письменників видавництво “Наш формат” проводить вже вдруге. Одна з книжок минулорічних переможців, “Абрикосова книгарня” Орести Осійчук, вже побачила світ.

suspilne.media

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.