Всеукраїнський літературний конкурс малих прозових форм ім. Василя Стефаника оголошує прийом робіт

Другий Всеукраїнський літературний конкурс малих прозових форм ім. Василя Стефаника припинив свою роботу, вирішивши дочекатися закінчення війни, проте члени комісії нещодавно змінили свою думку і оголошуємо подальший прийом робіт до 1 жовтня 2023 р.

3.000 знаків без пробілів. Десь півтори сторінки! Дерзайте! Чекаємо.

Детальні умови й Положення Конкурсу – нижче.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛИХ ПРОЗОВИХ ФОРМ

ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

І. Загальні положення:

1.1. Конкурс відбувається за підтримки Національної спілки письменників України, Товариства письменників та журналістів імені Івана Франка та Громадської організації «Імпресія», а також за фінансової підтримки – мерії міста Івано-Франківська.

1.2. Метою Конкурсу є сприяння та розвиток всіх малих прозових форм у сучасній українській літературі та їх популяризація авторами України та авторами, що мешкають за її межами й пишуть українською мовою. В такий спосіб підтримуємо інтелектуальний, креативний потенціал українців.

ІІ. Організатори конкурсу:

2.1. Проведення конкурсу здійснює комісія, до складу якої входять письменники, літературні аналітики, критики, науковці, дослідники малих прозових форм в українській літературі та громадські діячі.

ІІІ. Вимоги конкурсу:

3.1. У конкурсі можуть брати участь усі зацікавлені митці та молодь, які мешкають в Україні та за її межами, проте пишуть свої твори українською мовою. Лауреати конкурсу в наступних не мають права участі.

3.2. Конкурс щорічний і буде оголошуватися в мирний час в лютому на два місяці. У квітні працює з творами комісія. Буде оголошено довгий, а згодом короткий список і підготовлено й видано альманах творів та урочистості щодо відзначення. Переможців.

3.2. Конкурс проводиться у єдиній номінації: «малі епічні жанри» – це новели, замальовки, шкіци, оповідання, документальні роботи не приймаємо).

3.3. Обсяг кожної роботи повинен містити до 3.000 знаків без пробілів формату А4, 14 кегль, через 1.5 інтервали.

3.4. Твір, що надсилаєте на конкурс, має бути оформлений відповідно до таких вимог:

– розміщений на сторінці стандартної розмітки; текст – набраний 14 шрифтом через 1.5 інтервали;

– сторінки твору обов’язково мають бути пронумеровані, на кожній з них в колонтитулі – прізвище автора і назва твору, емейл;

– до конкурсу приймаються твори, що не друкувалися раніше (включаючи і соціальні мережі);

– автор має зазначити жанр свого твору (після назви);

– надсилати конкурсні матеріали можете на емейл: konkurs_IMPRESIA@ukr.net .В темі листа необхідно вказати: конкурс, своє прізвище і назву твору, у тексті листа – заявку автора на участь у конкурсі (у довільній формі).

3.5. До рукопису твору в окремому файлі необхідно зазначити відомості про автора (прізвище, ім`я, по батькові, рік народження, домашня адреса, телефон, місце навчання/роботи, електронна пошта, посилання на ФБ, Інстаграм, коротка творча біографія (3-5-ть рядків), фото останніх років.

3.6.Третім файлом листа учасник надсилає фото квитанції (чіткої) про переказ обов’язкового незворотного внеску на конкурсні потреби у розмірі – 250грн.

Реквізити для сплати:

ГО «ІМПРЕСІЯ»

Код за ЄДРПОУ: 44374171

П/р № UA 083366770000026000052557353 в АТ «ПРИВАТБАНК»

МФО 336677

Сума: 250,00 грн.

Призначення платежу: обов’язковий безповоротний внесок на конкурсні потреби. Прізвище та ім’я. Конкурс малої прози

3.7. Не подаються на розгляд журі твори у випадках, якщо:

– ці твори (повністю чи частково) були опубліковані раніше;

– не подано відомостей про автора, передбачених п. 3.5 цього Положення;

– порушено вимоги щодо надсилання рукопису (п.3.4) ;

– не сплачено внесок учасника конкурсу.

3.8.Організатори конкурсу впродовж 7-х днів повідомлять учасника про отримання Вашого листа з твором та реєстрацію автора на конкурс.

3.9. Твори, що будуть надіслані, авторам не повертаються і НЕ РЕЦЕНЗУЮТЬСЯ.

Оргкомітет і члени журі не пояснюють учасникам, які не потрапили до «довгого списку», чим саме зумовлене таке рішення. «Довгий список» означає, що твір конкурсноздатний, але наразі – не переможець конкурсу. Списки будуть опубліковані на сторінці конкурсу.

3.10 Запрошення на Церемонію нагородження і презентаційні заходи будуть надіслані виключно лауреатам та дипломантам. Їм надійде лист від організаторів із привітанням і запрошенням.

ІV. Терміни та порядок проведення конкурсу:

4.1. Твори на конкурс можна подавати до 1 жовтня включно ; читання, видання альманаху лауреатів – листопад

2023 року.

4.2. За спільною згодою організаторів чи через форс-мажорні обставини терміни проведення заходів можуть змінюватися чи проводитимуться в онлайн-режимі.

4.3. Переможців буде оприлюднено: «довгий список»1 грудня; «короткий список» – 5 грудня 2023 року. Церемонія нагородження дипломами та вручення альманаху відбудеться 12 грудня.

Усі запитання, які виникають в учасників, можна узгоджувати з оргкомітетом конкурсу: konkurs_IMPRESIA@ukr.net. В темі листа вказати: «запитання щодо конкурсу».

УСПІХУ, ДРУЗІ !