Вечірні літературні зустрічі: Валентина Люліч

767

4 травня о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить поетка, прозаїк, перекладач, бард, член Національної спілки письменників України, заступник голови Рівненської обласної організації НСПУ Валентина Люліч.

Валентина живе та працює в місті Рівному. Авторка чотирьох збірок поезій, кулінарного детективу «Печериці в законі», збірки перекладів з азербайджанської, латвійської, болгарської, англійської, російської мов, книжечок для дітей.

Лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських мистецьких премій,  конкурсів, фестивалів. Активна учасниця фестивалів авторської пісні та співаної поезії, співзасновниця Рівненського клубу авторської пісні «BACKinБАРД».

Твори Валентини Люліч перекладено азербайджанською, польською, білоруською, англійською, російською мовами.

Юрист за фахом. Мама двох дітей.

 Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Валентина Люліч, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/valentina.lulich.

Нагадуємо, «Вечірні літературні зустрічі» тривають уже понад місяць. Для усіх охочих щодня виступають як молоді маловідомі автори, так і зрілі та впізнавані поети і прозаїки.

Юлія Бережко-Камінська,  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!