Вечірні літературні зустрічі: Таміла Чупак

16 квітня о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить поетка, піаністка, композиторка і краєзнавець із Кам’янки Таміла Чупак.

 Таміла Чупак народилася в місті Кам’янка Черкаської області, в родині вчителів. Закінчила Черкаське музичне училище ім. С. Гулака-Артемовського (теоретичний відділ). Ще на І курсі написала свою першу пісню і виграла композиторський конкурс. Відтоді постійно брала участь у творчих конкурсах на написання інструментальних п’єс і вокальних творів. Мріяла стати композитором. Після закінчення музичного училища навчалася в Кіровоградському державному педагогічному інституті ім. В. Винниченка на музично-педагогічному факультеті.

Із 1996 року працює в Кам’янському державному історико-культурному заповіднику. Спочатку обіймала посаду наукового співробітника музею О. С. Пушкіна і П. І. Чайковського, згодом – старшого наукового співробітника, завідувала музеєм, а з серпня 2013 року працює заступником директора історико-культурного заповідника з наукової роботи. Член Всеукраїнської спілки краєзнавців (2011 р.).

Лауреат багатьох обласних композиторських конкурсів, а також  Всеукраїнського теле-радіо конкурсу романсів «Осіннє рандеву» (як найкращий композитор). Нагороджена обласною премією ім. Порфирія Демуцького в галузі аматорської художньої творчості, завдяки якій видала свою першу поетичну збірку. З 2011 року член Всеукраїнської музичної спілки. З 2019 – письменниця НСПУ.

У березні 2016 року заснувала в Кам’янці дитячу літературну студію ім. Данила Кононенка і є її керівником.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Автор двох музичних збірок – «У серце звуком семиструнним», «Співограй», поетичних – «Я молюся піснею до неба», «Білим по білому», «Перелуння», книги прози «Павутинова мелодія бабиного літа» та книги для дітей «Косички у стані афекту», завдяки якій у 2019 році здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі творів для дітей  «Лоскотон».

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Таміла Чупак, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003245342582

 

Нагадуємо графік найближчих «Вечірніх літературних зустрічей»:

20 квітня (пн) – Оксана Стогній (Харків) https://www.facebook.com/oksana.rybas

21 квітня (вт) – Оксана Щирба (Київ) https://www.facebook.com/schyrbaoksana/

22 квітня (ср) – Анна Щербак (Харків – Київ) https://www.facebook.com/anna.shcherback

 

Юлія Бережко-Камінська,  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами