Вечірні літературні зустрічі: Роман Коляда!

15 квітня о 21:30 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить український піаніст-імпровізатор, композиторжурналістдиякон Роман Коляда.

 

Роман Коляда народився 6 квітня 1976 р. у Києві.  Закінчив Національну музичну академію ім. П. І. Чайковського. Є автором музики до вистави «Венера та інші» (2007 — Київський театр поезії «Мушля» під проводом Сергія Архипчука).

Співавтор та учасник арт-перформенсів у Фонді сприяння розвитку мистецтв:

  • музика + пластика, з Алесею Алісієвич (Білорусь);
  • музика + поезія, з Євгеном Нищуком, Олесею Мамчич, Олегом Короташем, Юлією Бережко-Камінською, Віталієм Іващенкомта іншими;
  • музика + живопис з Леонідом Гопанчуком;
  • музичний портрет (імпровізації на теми відчуттів від людини, що сидить навпроти).

Сольні концерти Романа Коляди відбувалися в Будинку вчених, Будинку актора, Фонді сприяння розвитку мистецтв (Київ), у музеї Соломії Крушельницької (Львів), у Музеї західного та східного мистецтв (Одеса), у Планетарії імені Ю.Гагаріна (Харків), у Музеї міста Грудзьондз (Польща).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Учасник етно-рок фундації ТаРута з 2014 року, співпраця з якої починалася у 2013-му як проект ТаРута feat. Роман Коляда. Учасник і співзасновник проєкту «КоКо Меланж». Автор музично-візуального проекту «Музичний Портрет Міста» (спільно з екоблогеркою Маріанною Бойко) (2019-2020).

Дискографія: «Трійця» («Trinity») (2001), «Погляд в небо» («Look into the sky») (2008), «Танець любові та розлуки» («Love and separation dance») (2009), «Янголи повертаються» («Angels return») (2011), «Ethnolab» (2013) у складі проекту ТаРута feat. Роман Коляда, «Небесна сотня» (2014) у складі проекту ТаРута feat. Роман Коляда, «Expectancy» («Очікування») (2017), «KoKo Melange» (2019).

Автор п’яти поетичних збірок: «Святі вітряки», «Чимчикуючи містом», «Пісні для читання», «Лю-мінор», «#колядиво», «Роман зі світлом».

Дипломант Міжнародного музичного фестивалю «Орфей»; Кавалер ордена Нестора Літописця 3 ступеня; Кавалер ордена Св. Рівноапостольного князя Володимира; Лауреат премії ім. Івана Франка (у складі творчої групи програми «20 миттєвостей незалежності», НРКУ).

Багато хто знає Романа Коляду як журналіста і радіоведучого. Працював заступником головного редактора, автором і ведучим програм «Музика Вічності», «Не останній день» та інших на «Радіо-Ера» FM до липня 2009 року; автором і ведучим програми «Український вимір» на першому каналі «Українського радіо».

Директор радіо «Промінь» (з 2011). Виконавчий продюсер «Воскресіння. Живе радіо», ведучий. Ведучий програми «Сьогодні вдень» на «Українському радіо» (НСТУ) та програми «Відкрита Церква» на 5-му каналі.

Рукоположений у сан диякона Патріархом Філаретом у 2010 році.

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Роман Коляда, зайшовши на його сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/rvkolyada.

 

Нагадуємо графік найближчих «Вечірніх літературних зустрічей»:

16 квітня (чт), 21:00 – Таміла Чупак (Кам’янка, Черкащина) https://www.facebook.com/profile.php?id=100003245342582

20 квітня (пн) – Оксана Стогній (Харків) https://www.facebook.com/oksana.rybas

21 квітня (вт) – Оксана Щирба (Київ) https://www.facebook.com/schyrbaoksana/

22 квітня (ср) – Анна Щербак (Харків – Київ) https://www.facebook.com/anna.shcherback

 

Юлія Бережко-Камінська,

секретар НСПУ по роботі з молодими авторами